Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

T çizgisi daha koyu çıktıysa olabilir canımcım Hayırlısı olsun.
Tatlım pko yanıltıcı olabilir, dediğim gibi gebelik varsa tam koyu olması ya da yumurtlama zamanındaki koyuluk olmalı. En sağlıklısı yarın ya da sonraki gün ilk idrarla gebelik testi yapman. Hayırlısı olsun.

Tatlim bak bugunku testim

Eklentiler

• IMG-20150504-WA0009.jpeg
    72,8 KB · Görüntüleme: 286
Pko varsa evet olabilir. Ama degilse hamile olma ihtimalin yuksek benimde bu sekildeydi :)

Arkadaslar bunlarin hicbiri bende tutmadi.adetimin yaklastigi zaman yaptim negatif cikti ovulasyon. İseyip ustune karbonat doktum lap diye dibine coktu.camasir suyuna isedim bla bla bla..artik yoktur demistimki meger hamileymisim. Herkeste ayni sonucu vermiyor

Gunaydin canimm. Bunlari duyduğuma cçok sevindim, benim ovu testi dune gore silik cikti, gebelik testin de negatif cikiyor. Büyük ihtimal bugün kan vericem. Rabbim sanada bebisini saglicakla kucagina almayi nasip etsin.

B evet ben denedim

canım benim o gün t koyu çıkmıştı ya dün ve bugün ise c kadar koyu çıkmadı. neden o gün öyle oldu anlamadım gebelik testlerimde hala negatif.
Hımm peki adetin geçtimi cnm .silik çıksa bile yeter cnm sonuçta yumurtlama geçtiği için adete yakın çıkmaması lazm ama ama çıktığı için şüphe ye duştuk en ince çizgi bile bence umit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…