Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kizlar ovulasyon testini gecen ay ilk defa kullanip hamile kaldim lakin malesef gecen hafta düsük yaptim doktorum korunmana geek yok dedi hayirlisi ile yine basliyorum .sorulariniz olursa cevaplarim

Ayyy canimmm gercekten miiii peki ne zaman test yaptin ? Ve belirtilerin nelerdi
Adetime son 5 gun kala cizgi hep ayni ve dahada koyuydu ,lakin gebelik testi hep adetimi 3 gun gectikten sonra bile negatif cikiyodu.kan tahliline gittim sonuc hcg 100 hamileydim

Tek belirtim gunum geciyodu ve goguslerim asiri derecede hassaslasmisti.ama malesef 5 haftalik olunca dusuk yaptim

Adetime son 5 gun kala cizgi hep ayni ve dahada koyuydu ,lakin gebelik testi hep adetimi 3 gun gectikten sonra bile negatif cikiyodu.kan tahliline gittim sonuc hcg 100 hamileydim

Ayyy canim ne guzel masallah . Bende yumurtlama takibi icin aldim ama hep pozitif .. Bata son 5 .. 2 kala yine yapicam atarim buraya bakarsin .. İnsallah hamileyimdir ..

Ayyyy canim benimmmmm.... hic uzulme hayirlisi boylemiss .. İnsallah rabim sag saglim tez zamanda sana evlat nasip etsin insallah .
Saol canim insallah cok sukur fazla sarsilmadim.ama istegimde kararliyim :) Rabbim nasip ederse.insallah tum arzu eden kadinlar annelikle mukafatlandirilir.ne zamandir bekliyorsun hamile olmayi?hamilelik testi negatif cikiyo diye karamsarliga dusme adetimden 1 hafta gectikten sonra hamilelik testlerim pozitifi gostermeye basladi

Mumkunse kendine dikkat et bu surede dinlenmeye ve vitamin almaya dikkat et
Canim ciddi olarak 2. Ayimiz ama tabi diger aylardada ugrastik bu iki ay hatta bu son ay ates takibi yaptim incir yedim hayit tohumu ictim ari poleni kapsulu ictim. Gun asiri iliski oldu .. İnsallah bu ay Allahim emeklerimi bosa cikartmaz .. Baktin mi benim testlerime ? Birde benim bi hafta once 3 gun suren kahve akintim geldi .. Testlerde boyle cikinca ne biliyim umitlensim hatta dedim testler mi bozuk .. Off valla su 3 gun gecsin 2 kala ov. Yapiyim . Atesimi olcuyorum 36.3 36.9 cikiyor insallah bu sefer yanilmiyorumdur. Adet gunum ucuz test yapicam 1 gun gecerse erken gebelik aldim onu yapicam . İnsallah sonuc ov. Testi gini cift olur

Sat ve bat hangi gun senin?lekelenme yerlesme kanamasi olabilir.bende hayit a basladim benim progestron cok dusuktu hormonlar icin basladim .baktim resimlere o yuzden dedim yuksek bir ihtimalla hamilesin .ilk gelisen organlar kalp ve beyin ceviz yemeye basla bence

Kizlar bazi uyarilardabulunacagim 1 ) silik cizgi ile hamile oldugunuzu dusunmeyin ovulasyon testi ile 2) cogu zaman adet tarihimizden once gelen lekelenmeler aslinda bizi uyarmalarmis hamileyiz fakat bazi aksilikler ve agir isler yuzunden kanamalarimiz basliyo ve gebelik cok erken oldugu icin hic farkinda olmada gebelik sonlaniyo bizlerde adet oldugumuzu dusunuyoruz.son haftasi daha dikkatli olun her ay

Canim daha test yapmadim ki ... İnsallah ondanda cift cizgiyi gorurum ... İnsallah hamileyimdir canim . Hayit ve poleni inciri mutlaka ic mutlaka .. Bence buyum etkisi var .. İnsallah vesilem olurda bu ay gebeyimdir ...

4 martta adetim basladi 5 gun surdu . 16. Gun basladim ov. Testine .. 16-17-18 pozitif 20 -22-24 pozitif . Adete som 5 gun kaldi 2 gun kala son testim kaldi onu yapcam ov. Bakalim ne cikicak

Kizlar ovulasyon testini gecen ay ilk defa kullanip hamile kaldim lakin malesef gecen hafta düsük yaptim doktorum korunmana geek yok dedi hayirlisi ile yine basliyorum .sorulariniz olursa cevaplarim
Gecmisnolsun cnm ya ojyunca cok uzuldum dusuk oldugunu kirmizilar gelincemi anladin ?
4 martta adetim basladi 5 gun surdu . 16. Gun basladim ov. Testine .. 16-17-18 pozitif 20 -22-24 pozitif . Adete som 5 gun kaldi 2 gun kala son testim kaldi onu yapcam ov. Bakalim ne cikicak
Canim ovulasyonda cift iki koyu cizgi 1 gun cikar oda yumurtlama gunundur yumurtlama 24 saat canli kakip catlat dolenme okur vs sen baya pozitif gun yazmissin bunu anlamadim ?
Kızlar gerçektenmi eminmisn iz 1.5 senden beri kullanmadıgim ilaç kalmadı yine üzülmek istemiyrm kan testi yaptırmadan inanamayacagim galiba ama karnim cok ağrıyor sürekli lavabodayim
Canim benim ovulasyonda oyle koyu olmadi ama.gebelikte cikti ama bence gebelik yap cikar gibi o korku kotudur bilirim ama.belirsizlikten iyidir cnm
Kızlar bata 4 kala ov testim sizce hamilemiyim

Hamile oldugumu ogrendikten bi sure sonra kahverengi baslayan akintim kirmiziya donustu progestron kullandim ama nasipte yokmus kurtaj olmama gerek kalmadan dusuk yaptim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…