Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Selam kızlar bi sorum olacak ovulasyon testi gebeliği gosteriyormu gerçekten çok merak ediyorum bata 10 var ikinci cizgi beliriyor sizce hamile olabilirmiyim

Eklentiler

• 20150328_132827-1.jpg
    181,8 KB · Görüntüleme: 187
Kusura bakma geç cevap yazıyırum canım. Bu başlığa yüklediğinde illa biri yardımcı olur ben bulantılardan dolayı çok giremez oldum ama şu an iyi gibiyim. yüklersen bakarım

Önemli değil canım allah sağ salim kucağına almayi nasip etsin inş. Bizde görürüz inş o günleri koyu çıktığının ertesi günü ve ondan sonra ki gün ilişki oldu bakalım inş tutmuştur beklemek zor.

Amin, çok teşekkür ederim :) Hayırlısıyla tutunmuştur inşallah

Regl gunume daha 8 gun var bugun ovulasyon testi yaptim t cizgisi silikte olsa çikti, ilk aşilami yaptirdim gecen persembe buyuk ihtimal hamiş degilim ama silik bile olsa, ovulasyon testi bile olsa o çizgiyi gormek cok guzel bir duygu, insallah gebelik testinde de gorurum yakin zamanda :)

Hmm evet koyulasacak gibi resimede baktm simdi benim yumurtlamadan 7Gün sonra koyulasmaya basladı yani koyulasmaya başladı derken nerdeyse hic cikmiyrdu seninki gibi oldu 2 gün daha yaptm ov. Testini iyice koyulasti sonrada gebelik testi yaptm çıktı. Ihmal etme yapmaya devam et inşallah bebisin olacak :)

arkadaslar son iki ayda adetim 23 gunde bir oluyor(normalde 28-29 genelde) oyuzden bugun de 23. gun ve adet olmam gerekiyordum, olmadim. 12. gun ovulasyon gunumdu. akinti, kasik agrisi vs. oldu hep. Ov. testim hemen hemen ayni renk oldu ama gecen ay epey koyulmustu, bu ay olmadi oyle. ama 17. 18. ve 19. gunlerde cok koyuldu, heralde bir daha ya da gec yumurtlyorum dedim. ama bugun de adet olmadim. gec yumurtlama olduysa adet tarihini atar di mi ileriye? bir de dun ve bugun sariya donuk akintim artti. bel ve kasik agrilarim var. benzer seyler yasayan var mi? ayda iki defa farkli zamanlarda yumurtlanabilr mi? t

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…