Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[/QUOTE]
hadi inşallah yarın güzel haberler ver bize [/QUOTE]
Ayyy inşallah canım ya :)

Rica 3 gün kaladan itibaren koyulaşması lazım diyebiliriz. En azından yumurtlama günlerindeki gibi koyu olması lazım. Benim 2 gün var şu an kopkoyu ama gebelik testini adet günü yani cumartesi yapacağım:)
tebrik ederim ☺ saglikla kucagina al insallah...
benim daha ilk denemem. o yuzden vucudumda olan degisiklikleri hic anlamlandiramadim. cok da takip etmemisim acikcasi vucudumu. bundan sonra daha dikkatli olmali demek ki...
testinde de positif cikacak insallah, eminim.o yuzden simdiden tebrik edebilirim♡

Ayyy inşallah canım ya :)[/QUOTE]
Canım var mı güzel haberlerin

Benimde öyleydi özellikle uzanırken ya da kalkarken giriyordu. Meğer patlamış kanama yapmış bugün adet söktürücü ile soğan kürüne başladım

İnşallahh gelmiştir minişin olmadıysa da kendini sıkma canım en kısa zamanda minişine kavuşursun

hadi inşallah yarın güzel haberler ver bize
İnşallahh gelmiştir minişin olmadıysa da kendini sıkma canım en kısa zamanda minişine kavuşursun [/QUOTE]
OLDU EN SONUNDA OLDU BİM BAM BOM HAMİLEYİMMMMSabahtan beri uçuyorum....Çok şükür Allah'ıma. Darısı hayırlısı ile tüm isteyenlere inşallah

Ayyy inşallah canım ya :)
İnşallahh gelmiştir minişin olmadıysa da kendini sıkma canım en kısa zamanda minişine kavuşursun [/QUOTE]
OLDU EN SONUNDA OLDU BİM BAM BOM HAMİLEYİMMMMSabahtan beri uçuyorum....Çok şükür Allah'ıma. Darısı hayırlısı ile tüm isteyenlere inşallah [/QUOTE]
Sağlıcakla gelsin canım minişin

Kizlar bakar misiniz Testlere bat 17 veya 20 mart.

Eklentiler

• 20150315_144652.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 247
İnşallahh gelmiştir minişin olmadıysa da kendini sıkma canım en kısa zamanda minişine kavuşursun
OLDU EN SONUNDA OLDU BİM BAM BOM HAMİLEYİMMMMSabahtan beri uçuyorum....Çok şükür Allah'ıma. Darısı hayırlısı ile tüm isteyenlere inşallah [/QUOTE]
Sağlıcakla gelsin canım minişin [/QUOTE]
amin kuzuuum amin darısı hayırlı zamanda tümmm isteyenlere inşallahhh

OLDU EN SONUNDA OLDU BİM BAM BOM HAMİLEYİMMMMSabahtan beri uçuyorum....Çok şükür Allah'ıma. Darısı hayırlısı ile tüm isteyenlere inşallah
Sağlıcakla gelsin canım minişin [/QUOTE]
amin kuzuuum amin darısı hayırlı zamanda tümmm isteyenlere inşallahhh [/QUOTE]
Oyyyy güzellik çok severim ki ben rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Canım doğunca bir tulum benden ona

Sağlıcakla gelsin canım minişin
amin kuzuuum amin darısı hayırlı zamanda tümmm isteyenlere inşallahhh [/QUOTE]
Oyyyy güzellik çok severim ki ben rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Canım doğunca bir tulum benden ona [/QUOTE]
Oyyy sağ ol, Allah razı olsun teyzesi Amiiin, hayırlısı ile sana da inşallah, zorla doğurtacağım seni

Kizlar bat a 2 3 gün var. Sizce umut var mı?

Eklentiler

• 20150316_130814.jpg
    82,5 KB · Görüntüleme: 210
  • 20150316_130228.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 195
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…