Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canim sende hamile gibi gozukuyorsun bence insallah rabbim bizede nasip etsin nolur dua edin

Umitlendirmek istemem bosa ama kist yoksa hamile gibi gozukuyorsun insallah
Canım bu aya kadar düzenliydi. En son yazın smear testi falan yapıldı ama doktor ultrasonla bakmadı hiç. Belki zamanla gelişmiştir gideceğim de bekliyim bir hafta daha bakalım neler olacak :)

Geçmiş olsun canım senin hep gecikiyor muydu ilk defa bu ay mı oldu. Belki bende de onlardan vardır.
Surekli gecikiyor canim ama adetliyken bakicak birde söktürücü verdi adetliyken dokulebiliyormuş o kistler

Canım bu aya kadar düzenliydi. En son yazın smear testi falan yapıldı ama doktor ultrasonla bakmadı hiç. Belki zamanla gelişmiştir gideceğim de bekliyim bir hafta daha bakalım neler olacak :)
Bekle canim bende beklicektim zaten ama dün gece cok sancilandim ateslendim mecbur gittim zaten bu adet gecikmesi surekli oldugu icin oyle acele ettim gittim kanda gebelik yok dendi adet sokturucu verdiler adetin ucuncu gunu gel dediler bir giitim düsuk yapiyorsun dediler oyuzden bu ay acele etmicektim gitmek icin ama cok sancim filan olunca mecbur giitim

Sen iyileş de hayırlısı ile gelir minişin. Vakti saati vardır. Allah her şeyden önce hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Geç olsun ama güç olmasın canım. Benim içime doğuyor senin de yakında gelecek minişin

Canim ovulasyonun d koyu olmasi ggerekiyo sanirim bide gebelik testindeki silik cizgi hemen mi cikti
geb testi hemen silikleshti. Amma 1 hafta falan bekliyicem. Inshallah, olur. Size sonuclari bildiricem. Allah hepimize saglikli bebekler nasib etsin[/QUOTE]
Amin canim hepimize insallah gebelikteki silik cizgi hemen belirdiyse ihtimal yuksek hadi bakalim mujdeli haberler verirsin insallah canim olmazsada kendini uzme hayirlisi Allahtan

Kızlar bu akşam bir şey keşfettim sanırım ben 2 ya da 3 martta yumurtladım. Beni yanıltan siklus süremin sonunda ve şiddetli olduğu için gebelik belirtisi sanmamdı. Çünkü akıntı, dilde pas tadı, bel ve kasık ağrısı, mide bulantısı aynı zamanda benim yumurtlama döneminde de yaşadığım şeyler.

Hayırlısı olsun canım çok sevindim sağlıcakla alırsın inşallah kucağına belliydi zaten
Cok sevindim. Sag salim kucaginiza alin. Ben bugun sabah test yaptim. Hic bi cizgi de cikmadi. Sinirlendim dun cikan silik testleri de ovul testini de hepsini cope firlattim. Bi daha da test yapmiyicam!!! Bitti!

Cok sevindim. Sag salim kucaginiza alin. Ben bugun sabah test yaptim. Hic bi cizgi de cikmadi. Sinirlendim dun cikan silik testleri de ovul testini de hepsini cope firlattim. Bi daha da test yapmiyicam!!! Bitti!
Canim hepimiz ayniyiz inan bak bende ikinci icin 10 aydir ugrasiyorum sol yumurtaligimda cikolata kisti var sagdan yumurtluyorum onunlada henuz kalamadim testlere gelince bende hergun bi umut test yapiyorum uzulme kendini uzme illaki bi vakti zamani var hepimiz icin Allah hayirli zamanda versin insallah hepimize saglikla sihatle

Evet ya Alpinacim, ayni durumdayiz galiba. kizim 5 yasha basti, 2ciyi istiyoruz. Gecen nisan spirali cikardim, eylulde hamile kaldim. 6 haftalkken gelishimi durdu, bebegi aldilar. Kasimi, araligi ve ocaki da gectik, bu shubat yeniden bashladik. Amma bi shey yok. allahim yardimcimiz olsun inshallah! bebek isteyen herkesin, amin!!!

Amin canim insallah bak ne guzel hamile kalabiliyosun daha Denemelere yeni baslamissin sayilir bende oglumda hemen ilk denemede kalmistim benim oglusumda 6 yasinda ama simdi oyle olmadi ama eminim ki bundada vardir bir hayir

Allah razi olsun ne muradin ne varsa versin sikintimizi sadece esimle ikimiz biliyoruz boyle bir moral bana cok iyi geldi insallah hepimize insallah

Canım çok şükür hamileyim, doktora gittim. Tabii ki dua ediyorum, Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Canim sana demiştim allah analı babali buyutsun saglikla kucagina alirsin insallah banada dua et ismim gülay hamilelerin duasi kabul olurmus

Kizlar bugun hamilelik testim bu cikti dun kucuk bi kan geldi ama bugun test yapip bunu gordum

Eklentiler

• image.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 263
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…