Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba. Bugun adet gunum olmadi. Iki tane test yaptim.ovul cok koyu gebelik silik. Yorumlarmisiniz?
Canim o za

Canim cok yuksek ihtimal hamilesin seni ilk ben tebrik edeyim testlerin fotolarini atabilrsen daha iyi yorumlanir

Cevap ve tebrik icinccccok tesekkur ederim. Sadec3 bugun wifi yok evde. Aksama olucak. Tel le resmi ekleyemedim. Aksama ekliycemmmm

Dun geb testi yaptim silik cikti. Bugun de yaptim yine silik. Sonra bu topigi buldum. Ovul testi yapin diyordu. Ben de ysptim. O da bayaaa bi belirgin cikti. Keske eklye bilsem
rica ederim canim bende sana bi soru sorayim testleri ilk kez bugunmu yaptin yoksa bi kac gun oncemi basladin

Dun geb testi yaptim silik cikti. Bugun de yaptim yine silik. Sonra bu topigi buldum. Ovul testi yapin diyordu. Ben de ysptim. O da bayaaa bi belirgin cikti. Keske eklye bilsem
Canim zaten gebelikte ciktigina gore hamilesin yeni oldugu icin silik yarin kanda hcg baktir netlessin derim ben gozun aydin

Bugün 40. Günüm ve hala gelen bişey yok.2 gün önce yaptıgım ovu testleri cok koyuydu ama hamilelik testi negatif cıkmıştı.hayırlısı bugün bir daha deniyeyim

Screenshot_2015-03-06-20-27-16.png

Canım işine karışmak gibi olmasın ama adet söktürücüler düşüğe neden olabiliyor zaten. Bence kontrol ol iltihap varsa zaten mecbur ilaçları kullan ama başka şekilde ilaç yazmak için yazarsa alma istersen. Ben gidersem söktürücü verecek diye bekliyorum çünkü ateşim falan yok. Aynı zamanda faranjitim doktor bir sürü şey yazdı içim rahatlasın öyle. Kullanırım bitkisel tedaviler deniyorum.
Canim kandada bakildi bugun yok gebelik ooo firlarda degerlerim yumurtaliklarimda oo meşur kistlerden cikti kucuk kucuk adet gecikmeside ondan oluyormus adetim ucuncu gunu gidip hormonlarima bakicak uç ay boyunca gebelik icin catlatma yontemini denicekler uc ay icinde hamile kalmazsam aşılama denicekler

Bugün 40. Günüm ve hala gelen bişey yok.2 gün önce yaptıgım ovu testleri cok koyuydu ama hamilelik testi negatif cıkmıştı.hayırlısı bugün bir daha deniyeyim
Benim de tam 40 gün olmuş canım. 32 taş çatlasa 34'te gelmeliydi. Beklemedeyim. Geceleri karnım ağrıyor aa kesin yarın olacağım diyorum ama yok. yüzümde 2 gün oldu sivilceler çıktı olacağım diyorum yok. Ovulasyonlar koyu gebelik testte de kanda da negatif :)

Canim kandada bakildi bugun yok gebelik ooo firlarda degerlerim yumurtaliklarimda oo meşur kistlerden cikti kucuk kucuk adet gecikmeside ondan oluyormus adetim ucuncu gunu gidip hormonlarima bakicak uç ay boyunca gebelik icin catlatma yontemini denicekler uc ay icinde hamile kalmazsam aşılama denicekler
Geçmiş olsun canım senin hep gecikiyor muydu ilk defa bu ay mı oldu. Belki bende de onlardan vardır.

X