Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ateş takibi yapmışmıydın ben oğluma hamiş kaldığımda ateş takibi yapmıştım. Sabah değerim 36.7'den 37-37.1'e çıktı. Ama aşırı ateşten bahsediyorsan enfeksiyon da olabilir dikkat et.
Fazla atesleniyorum canim gece ateşleniyorum birde günduz okadar degil ya enfeksiyon iltihap gibi birsey tahmin ediyorum

Hormon testi adetin 3. günü yapılıyor.
Hm olmadi bugun gidince adet sokturucu verir sonrada regli oluncada hormona gel diyebilir hatirladim simdi yine kasik agrim vardi adet olamafim diye giittim adet sokturucu verdi adetin 3 gunu gel demisti yilbasi tatiline denk geldi 4. Mu 5. Gunmu giittim kanda bir baktı dusuk yapiyorsun dedi hemde o gune kadar kanda cıkmamisti hic

Canım işine karışmak gibi olmasın ama adet söktürücüler düşüğe neden olabiliyor zaten. Bence kontrol ol iltihap varsa zaten mecbur ilaçları kullan ama başka şekilde ilaç yazmak için yazarsa alma istersen. Ben gidersem söktürücü verecek diye bekliyorum çünkü ateşim falan yok. Aynı zamanda faranjitim doktor bir sürü şey yazdı içim rahatlasın öyle. Kullanırım bitkisel tedaviler deniyorum.

Kızlar ben bugün de olmadım olmuyorum. Bu ovulasyon testim sizce hangi çizgi daha koyu?

Eklentiler

• DSCF8989.JPG
    73,3 KB · Görüntüleme: 268
Ovulasyon testi ile hamilelik öğrenilir mi bilmiyorum ama ben adet günümde yaptığımda sonuç fotoğraftaki gibiydi. Ben pek umutlanmadım ama çünkü forumda testi böyle çıkıp ertesi gün adet olan çok arkadaşımız vardı. Bende tuttu test. Tabii ki en garantisi kanda bakılan değerler.
Allah isteyen herkese nasip etsin, hamişlere de sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah

Eklentiler

• 20150215_191823.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 270
Ben de oğlumu ovulasyondan anladım canım.

Cnm ikincisi daha koyu bence sende var biseyler baska gebelik testi yaptinmi bide baska yerde mutlaka tekrar hcg baktir hadi hayirlisi
Yorumladığın için sağol :) Eğer bir hafta daha olmazsam olası geç döllenme ihtimaline karşı özel hastanede baktırmayı planlıyorum canım.

Sen pek sabirlisin massallah ben senin yerinde olsam kaç kere girmiştim hakkinda hayirlisi olsun canim
Canım aslında hiç sabırlı değilimdir ancak şimdi gitsem, bana adet söktürücü verecek yüzde doksan. Eğer hamişsem ve verirse her ne kadar plansız da olsa bebeğimi kaybedebilirim. Çünkü ben oğluma hamileyken de aynı böyle oldu pozitif ovulasyon kanda negatif o zaman adet söktürücü antibiyotik vs vs bir sürü ilaç vermişlerdi. Dedim kullanmayacam dediler eğer birşey varsa kanda kesin çıkar çıkmadı yok al o ilaçları. Tamamen içgüdüsel olarak almamıştım ilaçları almadığım halde düşük riskim vardı bir de alsam kesin düşerdi oğlum. Çünkü kanda gebelik bile her ne kadar kesin deseler de kesin değil. Hormon en az altıncı günden sonra artıyor bazılarında dokuz günü buluyor. Peki ya o altı ila dokuz gün içinde hamile kalmışsan? Başka birşey için de evham oluyor muyum evet ama şimdiye kadar yaklaşık 4.5 yıldır çok düzenliydi adetim. Bir şey varsa da daha başındadır 7 günde de ölmeme herhal :) Evet hakkımızda hayırlısı olsun :)

Hadi bakalim hayirli sonuclar verirsin inşallah canim

selam kızlar, benim adetime de 3 gün kaldı. bhcg idrar testi negatif çıkıyor. ovu testimde silik çıkıyor. hamiş arkadaşların acaba ovu testleri ne zaman koyu çıkmıştı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…