Ovulasyon testiyle gebelik öğrenenler

Anladım vallh ben de pazartesi kan verdim 0.2 çıkmış ama hala adet olmadım artık sürekli kaşık ağrım var herhalde adet olacağım benim 6 gün oldu gecikleli ben pazartesi kan verdim herhalde adet olacam
Belki geç döllenmedir canım bekle biraz daha karın guruldaman geğirmen gaz çıkarman falan filan varmı idrar değişikliği

Belki geç döllenmedir canım bekle biraz daha karın guruldaman geğirmen gaz çıkarman falan filan varmı idrar değişikliği
Canım şöyle sürekli sag tarafima ağrıyor ve belim çok ağrı var grip oldum ara sıra midem gurulduyor ama çok sık değil vallh idare çok bakmadım ama akıntım var şeffaf şekilde hatta ovulasyon testi var denesenmk acaba tekrami yumuratlma oluyor acaba

Yani bu şekilde silik çıkıyor neyse ya kısmet artk pek umutluk yok adet olacakmis gibi hissediyor hatta geldi gelecek diyorjm

Eklentiler

• IMG_20221109_235933.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 109
Canım çatlamadan itibaren mi pik ten itibaren mi 14 gün sayıcaz bide sen ovulasyonla hamile kaldınmı ben ilk defa yapıyorum anlamıyorum
Pikten itibaren 14 gün sonra adet olacaksın canım. o aralar veya 2 gün öncesi test yapabilirsin. Bende bu ay ovülasyon testini ilk kez denedim bekliyorum zamanın gelmesini. Daha önce gebelik yaşadım 4 ay önce sezeryanla doğum yaptım 37.haftada oğlumu kaybettim

Son düzenleme:
Ay başın sağolsun Allah yaşatmasın hiç kimseye böyle bi acı

Anladım canım herkezi böyle ovulasyondan hamileliğini gördükçe heyecanlandım bakalım Rabbim ne taktır edicek Allah nasip etsin sağlıklı sıhatli hamileliği mizi de elimize almayıda aminnnn bizde buraya yazarız Allah nasip etsin de kocaman hamileyim mmmm diye yazmaları

Tabiki heves ediyoruz paylaşmak istiyoruz mutluluğumuzu Nasip olur bize de bir gün İnşAllah.

Ben buradan çok şey öğrendim ama gebelik olursa yazmam sessiz kalırım.elimden geldiğince de kimseyle paylaşmayacağım. Ben acıyı hala yaşıyorum ama herkes unuttu. Nazar çok büyük etkiliyor insanı.Tabiki Allah’ın takdiri o böyle uygun gördü ama kendimizi de korumamız gerekiyor tedbir amaçlı. Yani herkes kötü gözlü demiyorum iyi niyetli insanın da nazarı değiyor.

Çok haklısın canım gerçektende öyle bakalım Rabbim ne kısmet edicek bakalım görelim

Olabilir gebelik testi yapın
İnsallah vardır

Ben de bu sabah öğrendim hamile olduğumu dün ovulasyon testi yaptım resimde görüldüğü gibi T çizgi C den daha koyu çıktı yani doğru sonuç çıkıyor ben de inanmıyordum ama artık inanıyorum inşallah hamilesindir

Eklentiler

• 20221110_092755.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 100
Canım pik olduktan kaç gün sonra yaptın bu testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…