Gebeliğe Hazırlık ovulasyon testiyle gebelik anlasılırmı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

deaneryss1907

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2022
32
5
27
Yaaa lütfen bilen yazsın ben bu ay adeti birinci gün sayarsak 18 ve 19 günlerde yumurtlama gördüm ama ovulasyon testine devam ettim adetime suan 2 gün var bu testte 3 gün önceki test sizce ikinci kez yumurtlamamı yoksa gebelik ihtimali olabilirmi bugunde yapcam test insallahkoyudur böyle bisey yaşayıp gebe olan varmı 😞

Eklentiler

• A16DBB49-6BA3-4E97-A3D2-EFD9FDE30353.jpeg
    A16DBB49-6BA3-4E97-A3D2-EFD9FDE30353.jpeg
    109,1 KB · Görüntüleme: 85
Yaaa lütfen bilen yazsın ben bu ay adeti birinci gün sayarsak 18 ve 19 günlerde yumurtlama gördüm ama ovulasyon testine devam ettim adetime suan 2 gün var bu testte 3 gün önceki test sizce ikinci kez yumurtlamamı yoksa gebelik ihtimali olabilirmi bugunde yapcam test insallahkoyudur böyle bisey yaşayıp gebe olan varmı 😞
Gebelik olabilir canm günden güne koyulasmasi lazım bu çizginin bende denedim adet günü pikdi baya koyuydu. Dünde adet gecikmemin 4. Günüydü tekrar denemek istedim bu defa baya koyu çıktı t cizgisi

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-21-13-13-19-956_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-03-21-13-13-19-956_com.miui.gallery.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 88
Gebelik olabilir canm günden güne koyulasmasi lazım bu çizginin bende denedim adet günü pikdi baya koyuydu. Dünde adet gecikmemin 4. Günüydü tekrar denemek istedim bu defa baya koyu çıktı t cizgisi
Yaaaaa insallah önce siz sonra ben gebeyizdir ben bugunde yapcam ama biraz afedersiniz idrarom cok açık tondu sanırım sıvı alımım coktu c bile zor çıktı nerdeyse bi kaç saat sonr tekrar yapcam insallah dediğiniz gibi gebelik olur 7 aydır ovu ile deniyoruz henüz nasip olmadı

Yaaaaa insallah önce siz sonra ben gebeyizdir ben bugunde yapcam ama biraz afedersiniz idrarom cok açık tondu sanırım sıvı alımım coktu c bile zor çıktı nerdeyse bi kaç saat sonr tekrar yapcam insallah dediğiniz gibi gebelik olur 7 aydır ovu ile deniyoruz henüz nasip olmadı
Ben bugün kan verdim sonuç 630 çıktı çok şükür gebeyim ben. Sabah ilk idrarla değilde bir sonraki idrarla yaptım ben hep saat 11 civarı. Sende öyle deneyebilirsin. İnşallah hamissindir

Ben bugün kan verdim sonuç 630 çıktı çok şükür gebeyim ben. Sabah ilk idrarla değilde bir sonraki idrarla yaptım ben hep saat 11 civarı. Sende öyle deneyebilirsin. İnşallah hamissindir
Ayyyöasallah sizin adınıza cok sevindim rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin insallah benimde olur duanızda banada yer verin 😍😍💖💖

Buda Bugun dün çekmeyi unuttumda adet günüm normalde yarın

Eklentiler

• 1720F825-3F75-4FDB-A439-2B8997DCC357.jpeg
    1720F825-3F75-4FDB-A439-2B8997DCC357.jpeg
    74,9 KB · Görüntüleme: 81
  • 649057C1-0F33-4725-B6C3-97DFCAE17CE7.jpeg
    649057C1-0F33-4725-B6C3-97DFCAE17CE7.jpeg
    50,1 KB · Görüntüleme: 72
Ne oldu sonucun ?

Anlaşılır. Bundan önceki hamileliğimi ovülasyonla farketmiştim. 2.çizgi kopkoyu çıkıyor ilerleyen bir kaç hafta sadece 2.çizgi çıktı hatta bende. Bugün adetimin 1.gün olmalıydı yine yaptım 2.çizgi diğerinden koyu çıkmadı ama belirgindi yoktur bir şey dedim ama gebelik testim pozitif çıktı 🙏😍

X