Ovulasyon testine başladım,bakarmısınız?

ylzzzz

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2012
25
1
Merhaba bugün hastalığımın son günü 7.gün ve soğan kürüne başladım.Ayrıca ovulasyon testine başladım resimde görüldüğü gibi 'T' olan yerde hafif silik çıktı.Teste devam etmelimiyim test sonucu şuan iyimi yoksa dahada koyulaşacakmı acaba? soğan kürünün bir etkisi olabilirmi yada zararı test sonuçlarına?
Testte tam iki çizgiyi koyu görüncemi çalışmalara başlamalıyım? yardımlarınızı bekliyorum.

Uploaded with ImageShack.us

Şu anda test negatif.Aynı koyulukta ya da daha koyu olması lazım ikinci çizginin.Olana kadar yapmanı öneririm.Soğan kürü konusunda bir bilgim yok.
Testte iki çizgi aynı koyulukta yada daha koyu çıktığında önünde 2 günün var demektir.Birkaç ay tutmazsa aşağı yukarı ne zaman yumurtlama olacağını anlıyorsun.Testte koyu çizgi çıkmadan önce de çalışma yap bence.Ama test hormonun yükselmeye başladığını gösteriyor.
Bir de mutlaka her gün aynı saatlerde ve 3 saat sıvı almadan yaparsan daha net sonuç alırsın.Bu çok önemli.

öncelikle teşekkürler canım bilgilendirmen için ama soğan kürüne devam edemedim içemedim içim dışıma çıktı ya
Şimdi ben 22 ekimde regl oldum,sonra 18 kasımda oldum,normalde 16-17aralıkta olmam lazımdı ama 24 aralıkta oldum.30aralıkta reglim sona erdi ama dün hafif bir kasık ağrısı oldu anlamadım,bugünde kasıklarımla belim ağzıyor ve akıntım hergün olduğu gibi aynı.Acaba ne oluyor ? Ovulayon testlerine devam ediyorum şuan aynı resimdeki gibi hala bi değişiklik yok.Sizce bu ağrılar neden oluyordur adetim biteli daha 4-5gün oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…