Ovulasyon testine bakar mısınız

merviki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2024
56
18
25
kizlar merhaba iki gündür ovulasyon testi yapmaya başladım doktorum adetimin ilk gününden saymaya basla 11. Günü yapmaya başla dedi bugün ikinci günüm ama ilk çizgi kuruma çizgisimi anlamadım ilk dakika yok bir dakika sonra falan oluşmaya başladı üstünden çok geçmiyor yani anlayan varmı aranızda

Daha yumurtlama olmamış gibi canım iki çizgide aynı koyulukta olunca veya t çizgisi c çizgisinden koyu olunca yumurtlamış oluyorsun daha sonra t çizgisi silikleşmeye başlayınca yumurtan çatlamış oluyor

Benimkide öyleydi yapmaya devam et koyulastını göreceksin
Merhaba benimkinede yardımcı olur musunuz tarihler yanında yazıyor hızlıca özetlersem adet bittikten birkaç gün sonra kasık ağrısı bel ağrısı oluştu bence ovülasyondu ama bilmiyoruö akıntım da vardı fakat ben afet bitiminin 13.günü yapmaya başladım testleri durum fotoğrafta gördüğünüz gibi adet düzenleyici kullanıyorum korumasız 5 hap kaldı ama test bir koyu bir silik sanki gerçi bugün ki çok silik değil aslında ama kafam karıştı inanılmaz bel ve kasık ağrım var hastalık halimde mevcut vücut ağrısı burun akıntısı gibi ama bir öyle bir böyle ilk defa bu ay böyle hissediyorum 2 günde 1 düzenli ilişki yaşadık bu ay sizce durum nedir

Eklentiler

• 4F0971EF-2D39-46C6-BBA6-37F6CC9C190D.jpeg
    76,9 KB · Görüntüleme: 33
Canım yumurtlama olmamış henüz denemeye devam et ikinci hayalet çizgi zaten genelde hep çıkar

En son gün yumurtalama olmus olabilir silik olduğu günü değerlerdirebilirsiz

Kızlar benim testimi de yorumlar mısınız? Dün iki test yaptım, ondan önceki gün yani Pazartesi yaptığım ikinci test pik mi olmuş? Dün yaptım iki test onlardan daha soluk çıktı. Bugün daha da silikleşir mi sizce 17:00’de yapıyorum her gün

Eklentiler

• IMG_1817.jpeg
    112,6 KB · Görüntüleme: 15
Bende durumlar bu şekilde adete yakın ovülasyon testi böyle koyulaşmaya başlayıp hamile olan var mı acaba bel kasık ağrısı ve birçok belirti sayabileceğim şey yaşıyorum ama umutlanmak istemiyorum

Eklentiler

• IMG_3282.jpeg
    88 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_3284.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 15
Bende durumlar bu şekilde adete yakın ovülasyon testi böyle koyulaşmaya başlayıp hamile olan var mı acaba bel kasık ağrısı ve birçok belirti sayabileceğim şey yaşıyorum ama umutlanmak istemiyorum
Çatlama olmusmu anlamadım ama yumurtlama pozitif görünuyo yapmaya devam et bence

Teşekkür ederim adet düzenleyicim 4 tane kaldı bitince 7 gün içinde olmam lazım böyle adete yakın olması normal mi sizce
Bugünde böyle gerçekten bir sıkıntı var herhalde

Eklentiler

• IMG_3303.jpeg
    53 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_3305.jpeg
    124,7 KB · Görüntüleme: 5
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…