Ovulasyon testinde çatlama var mı?

Akca92

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2022
30
4
30
Benim adet düzensizliğim var sizce ovulasyon testide yumurta çatlaması olmuş mudur lütfen bilgi verir misiniz

Eklentiler

• IMG_20230501_191143.jpg
    IMG_20230501_191143.jpg
    100,7 KB · Görüntüleme: 328
Valla aşırı bunaltıcı bir durum ama bu ay kendimi sıkıcam zorluycam inşallah olurda belki saçmalık ama yada pskoloji benim mide bulantım var ya böyle midem karışıyor aşıkmış olursun ya öyle
İşte bunlar hep psikolojik işte kendimizde herşeyde birşey arıyoruz doğru değil ama yapıyoruz işte

Onu bende duydum ama bende senin gibi çok üstüne düşüyorum yaklaşık bir senedir yedim kendimi çocuk die psikolojim bozulmaya başladı yani kendime bu ay söz verdim adetim geçikince yapıcam die insan çok hayal kırıklığına uğruyor çünkü
Ya inanki birde benim gibi aynı şeyleri yaşayan insanlarla konuşmak okadar iyi geliyorki gerçekten yani azda olsa insanın derdinden anlayan biri oldumu iyi oluyor ya

Ya inanki birde benim gibi aynı şeyleri yaşayan insanlarla konuşmak okadar iyi geliyorki gerçekten yani azda olsa insanın derdinden anlayan biri oldumu iyi oluyor ya
Kesinlikle katılıyorum sana tatlım bende aynıyım burda bıraz sohbet edince bile insanın kafası dağılıyo

Onu bende duydum ama bende senin gibi çok üstüne düşüyorum yaklaşık bir senedir yedim kendimi çocuk die psikolojim bozulmaya başladı yani kendime bu ay söz verdim adetim geçikince yapıcam die insan çok hayal kırıklığına uğruyor çünkü
Aynı şekilde bende öyle bende tam düşünmeye başladım guatır çoktı ilaca başladım sonra düşmesi zaman aldı şimdide uğraşıyorum olması için bilmiyorum ya Rabbim tabiki hayırlısını versin öncelikle hepimize kimsenin kucağını boşa çıkarmasın bende takmak istemiyorum birsey görünce direk araştırmaya geçiyorum elimde olmayan durumlar

Aynı şekilde bende öyle bende tam düşünmeye başladım guatır çoktı ilaca başladım sonra düşmesi zaman aldı şimdide uğraşıyorum olması için bilmiyorum ya Rabbim tabiki hayırlısını versin öncelikle hepimize kimsenin kucağını boşa çıkarmasın bende takmak istemiyorum birsey görünce direk araştırmaya geçiyorum elimde olmayan durumlar
Amin inşallah canım 🤲

X