Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testime bakarmısınız kızlarrr 🤷🏻‍♀️🌸🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

emosscaa

Hoşgeldin Can Oğlum ❤️🤰
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2020
1.642
3.427
26
Merhaba kızlar adetimin bitiş tarihi 30 hazirandı .Adetim bittiğinden 2 gün sonra soğan suyuna başladım .İlk 15 gün içtim sonrasında bıraktım .Bununla birlikte ovulasyon testide yaptım bugün 20. Gün bugüne kadar hep silik çizgiler çıktı ovu testinde bugün ise bu şekilde çıktı sizce pik mi ? 20.günde pik olurmu ? illaki hep 12-14.günlermi pik oluyor yoksa 🤷🏻‍♀️ Cevaplarsanız çok sevinirm🌸🥰

Eklentiler

• 61F011B2-0AED-464C-A377-408E48B19ADC.jpeg
    61F011B2-0AED-464C-A377-408E48B19ADC.jpeg
    77,4 KB · Görüntüleme: 65
Merhaba kızlar adetimin bitiş tarihi 30 hazirandı .Adetim bittiğinden 2 gün sonra soğan suyuna başladım .İlk 15 gün içtim sonrasında bıraktım .Bununla birlikte ovulasyon testide yaptım bugün 20. Gün bugüne kadar hep silik çizgiler çıktı ovu testinde bugün ise bu şekilde çıktı sizce pik mi ? 20.günde pik olurmu ? illaki hep 12-14.günlermi pik oluyor yoksa 🤷🏻‍♀️ Cevaplarsanız çok sevinirm🌸🥰
Canım pik değil testin ama devam et yakındır

Bugün 20.gün adetime nerdeyse 6-7 gün kaldı bu durum normalmi canım

Düzenli olarak 2 güne bir değerlendiriyoruz eğer ovulasyonu kaçırdıysam bile inşallah tutmuştur 🤷🏻‍♀️ Çok teşekkür ederim

İnşallah cnm ben 3 damlatıyordum tam ıslanınca geri alıyorum bir damlayı 😅 böyle dağılma olmasın diye

Bugün 20.günüm ne zaman olacak bu daha 😔 anormallik bendemi diye düşünüyorum 😔
Hamile kalma fikriyle beraber adette gecikmeler yaşanabiliyor :) Bu durumda sanırım geç yumurtlama da mümkün. Testlere devamm :KK69: Pko yok değil mi sizde?

Pko var ama çok değil dedi doktor yediklerine dikkat et kilo almamaya çalış dedi progestan hap verdi 3 ay önce 3 aydır çok güzel maşallah çok düzenli adet oluyorum gününü şaşmıyor eğerki bebişim olmazsa 6-7 gün sonra adetim ama inşallah olmam 🤷🏻‍♀️🙄

İnşallah cnm ben 3 damlatıyordum tam ıslanınca geri alıyorum bir damlayı 😅 böyle dağılma olmasın diye
Ay benimkinin dağılması bu yüzdenmi yaaa bende diyorumki niye renk dağılıyo 🤷🏻‍♀️ Diğer yaptığım testleri bi görseniz renkleri dağılmış hep bende diyorumki bu testlermi hatalı 😂

Ay benimkinin dağılması bu yüzdenmi yaaa bende diyorumki niye renk dağılıyo 🤷🏻‍♀️ Diğer yaptığım testleri bi görseniz renkleri dağılmış hep bende diyorumki bu testlermi hatalı 😂
İşte cnm cok damlatınca renk dağılıyor 😅😅 dikkat et ona 2 damla koy 3 te koysan geri al 😅😅😅

X