Ovulasyon testime bakar mısınız?

Bayananonim

Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2022
191
89
25
Hayırlı günler . Ovulasyon testinden anlayan varsa bakabilir mi? Adetim 3 Haziran'da bitti. 1 hafta sonra yapmaya başladım. Genelde 16-17. Gün gibi çatlama olurdu bu ay daha olmadı sanırım. Sırasıyla. 9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19 Haziran.

Eklentiler

• IMG_20240619_111130.jpg
    IMG_20240619_111130.jpg
    141,1 KB · Görüntüleme: 76
Çünkü normalde zaten döngünün 14.günü yumurtlama olur, belli olmaz yani belki o ara oldu ve senin ilk test yaptığın gün çatladı 🤷🏻‍♀️

Çünkü normalde zaten döngünün 14.günü yumurtlama olur, belli olmaz yani belki o ara oldu ve senin ilk test yaptığın gün çatladı 🤷🏻‍♀️
Ben bu işi anlamadım 18 çatlamış gibi ama tek test yaptım gelendi gidendi şimdi böyle gene koyu anlamadım y a

Eklentiler

• IMG_20240619_120905.jpg
    IMG_20240619_120905.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 59
Evet adet sonrasi ovulasyon gorenler var her ay dgl ama mesela bu ay adet bitti kasik agrisi seffaf akinti oldu hergun degerlendirdik, bugun uygulamaya gore ovulasyon gunum ama ne agri akinti seffaf var , bakalim ne olucak

Üst üste çok fazla pik olmuş testler pcos mu var pcos olanlarda sanırım bu şekilde oluyomuş
3 test yaptıklarım bir günün testi 15 Haziran pikdi 17 18 silikti ozamana göre şimdi gene koyu çıktı dedim testler mi bozuk ondan 3 tane yaptım 😅😅 kasik ve bel ağrım var alt karın ağrım da oluyor ara ara idrarim düne kadar koyuyudu dün ve bugün sarı parlak

3 test yaptıklarım bir günün testi 15 Haziran pikdi 17 18 silikti ozamana göre şimdi gene koyu çıktı dedim testler mi bozuk ondan 3 tane yaptım 😅😅 kasik ve bel ağrım var alt karın ağrım da oluyor ara ara idrarim düne kadar koyuyudu dün ve bugün sarı parlak
PCOS olanlarda ovülasyon testi çok güvenilir olmuyor maalesef. Ben de asla pik göremezdim mesela

PCOS olanlarda ovülasyon testi çok güvenilir olmuyor maalesef. Ben de asla pik göremezdim mesela
Bilmiyorum valla canım ben yunurtlamayi anlayabiliyorum testte doğruluyor kendimi biliyorum ama dünkü teste guvenemedim misafirim vardı çok sıvı aldım ve 2 saat beklemeden yapmıştım 1 kere ondan da olabilir mi diyorum

Bilmiyorum valla canım ben yunurtlamayi anlayabiliyorum testte doğruluyor kendimi biliyorum ama dünkü teste guvenemedim misafirim vardı çok sıvı aldım ve 2 saat beklemeden yapmıştım 1 kere ondan da olabilir mi diyorum
Olabilir evet çok sıvı alıncada değişiyor hayırlısı olsun hakkında en kısa zamanda istediğin haberi sağlıcakla alırsın inşallah 😍😍

Ben de pcosluyum iki kere ovulasyon testi ile hamile kalmıştım. Bir gebenin günlüğü marka testi öneririm. Hiçbir zaman ovulasyon günüm dışında pozitif göstermedi

X