Ovulasyon testim 16 gündür pozitif

kafamkarisik06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2024
31
11
26
Selamlar, benzer başlıklar gördüm ama bazıları hamilelik belirtisi demiş. Az önce erken gebelik testi yaptım ve negatif. Zaten adet döngülerim düzenli değildi ama bu ovulasyon testinin de bu kadar uzun süre pozitif olduğu olmamıştı. Yakın zamanda 5-6 kilo kadar verdim acaba onun etkisi mi? Yoksa pcos mudur? Emin olamıyorum. Haftaya doktor randevusu alacağım fakat varsa bilginiz/tecrübeniz dinlemek isterim. Daha önce iki kadın doğum doktoruna gittim biri sen pcossun biri değilsin dedi. Çok karmaşık saçma sapan şeyler yaşadım. Devlet hastanesinde TSH'ım yüksek özel klinikte normal çıktığı için tiroid ilacını kullanmayı bıraktım. Cidden kafam çok karışık

Düzenli bir regln yoksa ya kist bardır yada pkos sundur. Bazı doktorlar pkosı net göremiyor. Ben çok eskiden bi doktora gitmiştim çok net şekilde ilk o görmüştü ve bana da göstermişti ultrasondan. Ondan sonra gittiğim 2 doktor görmedi ben söyledikten sonra farkettiler evet var dediler. Ama bende pkos olmasına rağmen benim ovülasyon testlerim normal çıkıyordu.

3. başka bir doktora daha gideceğim hafta içi. bu ov. testinin uzun süreli böyle pozitif çıkışı ilk defa oldu bende. acaba pcos varsa normal bi durum mu bu diye düşünürken senin son cümlen daha da aklımı karıştırdı şimdi :KK70:

Selamlar, benzer başlıklar gördüm ama bazıları hamilelik belirtisi demiş. Az önce erken gebelik testi yaptım ve negatif. Zaten adet döngülerim düzenli değildi ama bu ovulasyon testinin de bu kadar uzun süre pozitif olduğu olmamıştı. Yakın zamanda 5-6 kilo kadar verdim acaba onun etkisi mi? Yoksa pcos mudur? Emin olamıyorum. Haftaya doktor randevusu alacağım fakat varsa bilginiz/tecrübeniz dinlemek isterim. Daha önce iki kadın doğum doktoruna gittim biri sen pcossun biri değilsin dedi. Çok karmaşık saçma sapan şeyler yaşadım. Devlet hastanesinde TSH'ım yüksek özel klinikte normal çıktığı için tiroid ilacını kullanmayı bıraktım. Cidden kafam çok karışık

Eklentiler

• IMG_1621.jpeg
    IMG_1621.jpeg
    167,4 KB · Görüntüleme: 21
X