Ovulasyon testi

pr3nses21

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2021
767
692
Merhabalar kızlar. Ben ovulasyon testine başladım. Adetim 8 ekimde başladı 11 ekimde bitti. Bugün ovuslasyon testi yaptım çok anlamıyorum.

Eklentiler

• IMG_3714.jpeg
    137,8 KB · Görüntüleme: 42
C çizgisi ile T aynı koyulukta olmalı yumurtlama diyebilmek için. Sizde T silik henüz. Yapmaya devam edin

C çizgisi ile T aynı koyulukta olmalı yumurtlama diyebilmek için. Sizde T silik henüz. Yapmaya devam edin
Canım benim ovulasyon bu şekilde çıkıyor niye böyle adetimin 7. Günü dün başladım dünde pikti bugünde kaset test pik birde başka denedim oda silik çıktı anlayamadım daha 2 gün oldu adetim biteli normal mi bu ?

Eklentiler

• 20241013_124007.jpg
    136,9 KB · Görüntüleme: 35
Adetiniz normal seyrinde mi oldu, yerleşme kanaması falan olamaz dimi

Ben Temmuz ayında reglimin beşinci günü yumurtlamışım. Şans eseri öğrendim tiroidlerim için ultrasona girmiştim batında bakmışlardı o zaman gördü doktor. Arada erken yumurtlama oluyor

Adetiniz normal seyrinde mi oldu, yerleşme kanaması falan olamaz dimi
Ben kimyasal gebelik yaşadım geç adet oldum 5 gün sürdü 11 ile öğrendim 2 gün sonra 18 oldu ve o gün adet oldum 7 ekimdi. Ama degerimin sifirlandigiini düşündüm adet olduğum için. Adetimin 2. Günü incir havuc kürü ve bal çörek otu tarçın kurune başladım bu kadar etkisi etkisinin hızlı olacağını düşünmüyorum ama olabilirdi yarun doktor kontrolune gidicem bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…