Ovülasyon testi

Bir önceki test bozuk gibiydi ikiside silik çıkmıştı tekrar yap 8 saat arayla dediler bir de öyle deneyeyim dedim

Evet kesinlikle adet bitimi başlamak lazım benimde adet bitti ertesi gün sol kasıkta bi ağrı hissettim dedim bi ovulasyon yapayım iki çizgide kopkoyu çıktı çok şaşırdım hemen adet bitimi yumurtlama oldu ertesi günde yaptım aynı şekilde kopkoyu çıktı 2 gün üst üste yumurtladım yani bugünde silikleşti çatlama başlamış yani bakın testlerimi bırakıyorum ekte bende pcosluyum malesef

Eklentiler

• IMG_1090.jpeg
    93,7 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_1101.jpeg
    192,6 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_1156.jpeg
    123,5 KB · Görüntüleme: 24
Ya çok sevindim adınıza bende hala tık yok hala silik adet bittiğinden beri yapıyorum bi ara böyle belirgin oldu sonra oda gitti hiç tam koyu olmadı daha 3 eylülde reglim başladı işte heralde daha günü gelmedi

Koyu olması lazım t çizgisi c ile aynı koyulukta yada daha koyu o zaman yumurtan gelişmiş oluyor teste devam edip silikleştiğini gördüğündede çatlama oluyo yumurtlama günü dahil 3 gün değerlendirmem lazım inşallah sende görürsün bende Bu ay güzel haberi alırım inşallah

Sizin adetiniz düzenli mi kaç günde bir oluyosunuz

Evet teki hep koyu biride silik gibiydi şimdi yapıyorum 2 gündür sadece bir çizgi koyu öbürü artık çıkmıyor bile anlamadım

Kızlar merhabalar şimdi çatlamış mı oluyor bu testte ilk kez yapıyorum normal mi anlamadım da yardımcı olabilir misiniz

Kızlar benim de testime bakar mısınız Yumurtlama mıdır? Döngümün 11.günü

Eklentiler

• IMG_1744.jpeg
    108,5 KB · Görüntüleme: 21
Evet teki hep koyu biride silik gibiydi şimdi yapıyorum 2 gündür sadece bir çizgi koyu öbürü artık çıkmıyor bile anlamadım
C olan cizgi hep koyudur t önemli olan silikse ya test yapmadığın günlerde yumurtlama olmuş olabilir yasa bu ay yumurtlama olmadı bazen olmayabiliyomuş

C olan cizgi hep koyudur t önemli olan silikse ya test yapmadığın günlerde yumurtlama olmuş olabilir yasa bu ay yumurtlama olmadı bazen olmayabiliyomuş
Şimdi böyle çıkıyor çok ilginç 2 3 gün önce sağ taraf kopkoyuydu

Eklentiler

• IMG_9133.jpeg
    55,5 KB · Görüntüleme: 20
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…