Ovulasyon testi

sevoke

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2024
69
2
33
Arkadaşlar merhaba iyi günler bugün yaptığım ovulasyon testini anlayamadm yumurtlama günün bugün mü acaba bilgi verir misiniz?

Eklentiler

• 17247496163273740787381759710865.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 66
Merhaba ben de ilk defa ovulasyon testi yapıyorum beş gündür yaptım şu şekilde çıktı yumurta çatlayacak anlamına mı geliyor yarında devam edeceğim yapmaya ama ne zaman çatlatıdığını nasıl anlıyoruz

Eklentiler

• IMG_2693.jpeg
    121,2 KB · Görüntüleme: 64
Merhaba benimde öyle oluyor bende anlayamadım pek bilgim yok burdan destek alıyorum

Arkadaşlar merhaba iyi günler bugün yaptığım ovulasyon testini anlayamadm yumurtlama günün bugün mü acaba bilgi verir misiniz?
pik olmamıs yumurtlama zamanınız degil, iki çizgi aynı koyulukta olmalı veya daha koyu olmalı yumurtlama günü olması için

26-27 yi değerlendirdiniz mi umarım değerlendirmişsinizdir, muhtemelen bir iki güne yumurtlamış olacaksınız kritik günlerdesiniz mutlaka değerlendirin. İki çizgi eşit koyulukta oldugu gün (belki sizin bugun olabilir) yumurtlama gününüz, 1 ya da 2 gün aynı koyulukta çıkar sonra testi tekrarlayın çizgi silikleşir bu yumurtanızın çatladıgı anlamına gelir. çizgilerin koyu oldugu gün + silikleştiği gün mutlaka değerlendirilmelidir. 2-3 güne tekabül ediyor en verimli zamanınız.

Son düzenleme:
Evet o günleri değerlendirdik 28 inde silikleşti çizgi demek çatlamış oluyor ama 28 inde bir şey olmadı bu akşam yine değerlendirsek şansımız olur değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…