Ovülasyon testi

elifp11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
24
5
25
Merhaba benim adetim yaklaşık 1 ay gecikti hamilelik yok ben de Ovülasyon testi aldım 1 aylık bugün başlayım dedim merak ettim 2.çizgi pembeye yakın çıktı yumurtlama döneminde sayılıyor muyum adet olmadığım için pek anlamadım diğer adetime 3 gün var gösteriyor ama olur muyum bilmiyorum ben de iki günde bir korunmasız ilişki yaşamaya çalışıyorum görseli de ekleyeceğim anlam veremedim

Eklentiler

• IMG_2783.jpeg
    IMG_2783.jpeg
    33,2 KB · Görüntüleme: 87
Kızlar bende test kullanıyorum adetten altı gün sonra koyulasmis gibi oldu testim sizce pikmiydi bilemedim ya sonrası siliklesti

Eklentiler

• IMG_20240724_153357.jpg
    IMG_20240724_153357.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 91
Kızlar bende test kullanıyorum adetten altı gün sonra koyulasmis gibi oldu testim sizce pikmiydi bilemedim ya sonrası siliklesti
Tatlım o günü değerlendirdin mi sonrası silikleştiyse pik olabilir şuanda benimde bu şekilde resim ekliyicem adetim bittikten sonra yaptım testleri adetim biteli 9 gün oldu bugün çift çizgi gözüküyor acaba yumurtlamamı yoksa yarını beklemeli miyim ilişki için yardımcı olur musunuz 🥰

Eklentiler

• 18245585-FECE-4866-B880-1692E4887B03.jpeg
    18245585-FECE-4866-B880-1692E4887B03.jpeg
    83,3 KB · Görüntüleme: 71
Tatlım o günü değerlendirdin mi sonrası silikleştiyse pik olabilir şuanda benimde bu şekilde resim ekliyicem adetim bittikten sonra yaptım testleri adetim biteli 9 gün oldu bugün çift çizgi gözüküyor acaba yumurtlamamı yoksa yarını beklemeli miyim ilişki için yardımcı olur musunuz 🥰
Bu yumurtlama değil canım benim ki bunun çok koyusu idi ben bile ondan şüpheliyim o yüzden testi biraktim böyleydi benim testim de

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-04-14-54-36-206_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-08-04-14-54-36-206_com.instagram.android.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 54
Benimki de hep aynı tonda diye yapmadım daha adet olmayı bekliyorum zaten adetim gecikiyor
Benim de öyle bu ay duphaston da kullanıyorum hamile kalırsam bebeğin tutunmasini saglarmis yoksa adet oldururmus iki senedir uğraşıyoruz bir fort ay önce oldu oda düşük oldu kimyasalıdi büyük ihtimal bilmiyorum ne zaman olacak insan çok üzülüyor 😔

Bu yumurtlama değil canım benim ki bunun çok koyusu idi ben bile ondan şüpheliyim o yüzden testi biraktim böyleydi benim testim de
Anladım canım bence seninkinde şüphelenicek bişey yok net yumurtlama gibi gözüküyor inşallah hamile kalırsın rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻🤲🏻

Anladım canım bence seninkinde şüphelenicek bişey yok net yumurtlama gibi gözüküyor inşallah hamile kalırsın rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻🤲🏻
Aminn canım nasıl ama pek sanmıyorum hamile olduğumu adetlerim düzensiz hep bu durumdan da skldm ve ilaca başladım bakalım nasıl bir etkisi oluyor merakla bekliyoruz 🤲🏻

Aminn canım nasıl ama pek sanmıyorum hamile olduğumu adetlerim düzensiz hep bu durumdan da skldm ve ilaca başladım bakalım nasıl bir etkisi oluyor merakla bekliyoruz 🤲🏻
Benimde çok düzensiz canımı sıkmaya başladı 2 aydır lekelenme görüyorum pembe kahverengi yerleşme kanamasımı acaba diyorum ama gebelik yok geçen ay adetime 1 hafta vardı 3 gün leke gördüm sonra 15 gün gecikmeyle adet gördüm çok dengesiz bende ilaca başladım 1 aydır içiyorum hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻

Benimde çok düzensiz canımı sıkmaya başladı 2 aydır lekelenme görüyorum pembe kahverengi yerleşme kanamasımı acaba diyorum ama gebelik yok geçen ay adetime 1 hafta vardı 3 gün leke gördüm sonra 15 gün gecikmeyle adet gördüm çok dengesiz bende ilaca başladım 1 aydır içiyorum hayırlısı olsun inşallah 🤲🏻
Çoğu insan istediği zaman hamile kalıyor ve biz çok istediğimiz ivin mi olmuyor bilmiyorum vallahi istiyor insan iki sene oldu geçti bile kendimi de strese sokuyorum bilmiyirum ya🤲🏻🥺

Çoğu insan istediği zaman hamile kalıyor ve biz çok istediğimiz ivin mi olmuyor bilmiyorum vallahi istiyor insan iki sene oldu geçti bile kendimi de strese sokuyorum bilmiyirum ya🤲🏻🥺
hakkımızda hayırlısı olsun tatlım bugün yumurtalık kısımlarım çok ağrıdı sağ taraf neden acaba

Benim adetime çok var ya günler geçmek bilmiyor 😔
Benim de iki gün ama içim içimi yiyor yine olmazsa diye birde adetlerim hep düzensiz en son 63 günde oldum ve bu sefer doktor duphaston vermişti onu kullandim adetin 15. İnden bu yana üç gün oldu biteli eğer adet olmazsan hamilesin dedi doktor ama hamile kalamazsam da bu ilaç adet olduracakmis öyle sabırla bekliyorum iste

X