Ovulasyon testi

Şuan hamileyim de ama 1,5 sene takip ettim
Yapılmış 1 poşet dolusu ovülasyon testim var testler hakkında tüm konuya hakimim
yaaa brn arada giriyor bakıyordum size çok mutlu oldum, kimyasal hakkında da konuşmuştuk şu an bende hamileyim. Umarım ikimiz içinde hamilelik güzel, sağlıklı geçer. Hayırlı olsun

Ben yorumunuzu görmeden önce yapmıştım 10 na doğru son kahve mi suyumu içtim 12 de de testimi yaptım dün 7.30 da denemek için yapmıştım bugün ikinci hergun aynı saatte olması şart mı
Merhaba bende Ovulasyona yeni başladım daha pik göremedim yumurtlama masajı yapıyorum birde birgebeningünlüğü sayfasından jel ve ovulasyon testi aldım onla deniycem nasip olursa

Merhaba, ben doktora gidip yumurta takibi yaptırıp, yumurta belli bir büyüklüğe geldiğinde de doktorun reçete ettiği çatlatma iğnesini yaptırmıştım ve hamile kalmıştım. Bu yolu da deneyebilirsiniz.

Merhaba bende Ovulasyona yeni başladım daha pik göremedim yumurtlama masajı yapıyorum birde birgebeningünlüğü sayfasından jel ve ovulasyon testi aldım onla deniycem nasip olursa
Yumurtlama masajı nasıl oluyor siz ne zamandır deniyosunuz

Bende tüp bebek denemem oldu negatif sonuçlandı bıraktım adet düzensiz oldum ilaçları atmak vücuttan zor olsa gerek. Geçen ay başladım ama kaçırdım sanırım. Bu ay adet biter bitmez ertesi sabah yapmaya başladım ovulasyon ve masajı. Birgebeningünlüğü diye bir sayfa var orada daha net anlatılmış ordan bakmanız daha iyi sonuç verir eminim deneyin. benim arkadaşımın oldu çünkü

Bak
Bakıyım o sayfaya ben bugün şey fark ettim 3 gündür ovü testini sabah yapıyordum yok denecek kadar silik çıkıyordu bugün akşam yaptım biraz daha koyu akşam sabah böyle dark edermi yoksa artık yaklaşıyor mu bilemedim birde ben o iki saati tutmadan önce suyumu kahvemi içiyorum 2 saat sonra yapıyorum testi kafamda deli sorular sizin nasıl gidiyo test fotoları varsa atın

Kızlar ben çok susayan biriyim testi yapmak için sabah kalkar kalmaz hiç şu içmesem ikinci idrarda yapsam olur mu beklemek istemiyorum

Benim hala silik bile çıkmadı bugün 4. Günüm olacak. Ben birde 12 de yapıyorum 2 3 saat sıvı alınımını kesmelisin ben çalışıyorum saat 9:30 gibi sıvı alımını kesiyorum. Bugünkü sonuca göre fotoğraf yüklerim

Tmmncnm bekliyorum

Yaptın mı cnm biraz belli olmaya başladı benim ki

Eklentiler

• IMG-20230803-WA0000.jpeg
    161,9 KB · Görüntüleme: 129
Kızlar selam. Ben 3 gündür ovülasyon testi yapıyorum. Bu sabah çok koyu bir şekilde ikinci çizgiyi gördüm ama şeffaf akıntım falan yok. Mr'ımda 15mm. folikül kisti çıkmıştı. Yumurtlamıyor olabilir miyim acaba? Bu kist engeller mi?

Hayır engellemez neden engellesin benim arkadaşım çikolata kistine rağmen hamile kaldı. Sende erken yumurtlama olmuş sanırım fotoğrafını at değerlendirelim beraber istersen

Hayır engellemez neden engellesin benim arkadaşım çikolata kistine rağmen hamile kaldı. Sende erken yumurtlama olmuş sanırım fotoğrafını at değerlendirelim beraber istersen
İşte böyle. Sonuncuyu bu sabah yaptım ama şeffaf akıntı sıfır.

Eklentiler

• 998EDE72-A048-4BE1-BD26-55734E003A79.jpeg
    43,2 KB · Görüntüleme: 149
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…