Ovulasyon testi

Kızlar durumlar nasıl bu ay hamile haberi Alican mi bakalım. Benim çok garip bisey oldu 5 li paket kullanıyordum ben 5 inci bitti bazen akşamda yapmistim en son yaptığım biraz fazla belirgindi ama c çizgisi kadar koyu değildi testten mi yoksa yumurtlamadan mi bilmiyorum benim testlerim daha silik çizgi olmaya başladı yarın ne olacak bakalım

Kızlar toplu olanlar artimed testi hatta onlar iki kere ayrı ayrı aldım farklı cikti bugün laboquik testi yaptım tek olan öyle çıktı bi yorumlar mısınız bugün yaptigimin elimde kalmadığı için 16.30 da yaptım alipta oda etki eder mi bana laboquick olan pozitif gibi geldi nasıl degerlendiricem yardım edin

Eklentiler

• 20230808_183455.jpg
    20230808_183455.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 102
  • 20230808_183416.jpg
    20230808_183416.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 235
Kızlar toplu olanlar artimed testi hatta onlar iki kere ayrı ayrı aldım farklı cikti bugün laboquik testi yaptım tek olan öyle çıktı bi yorumlar mısınız bugün yaptigimin elimde kalmadığı için 16.30 da yaptım alipta oda etki eder mi bana laboquick olan pozitif gibi geldi nasıl degerlendiricem yardım edin
Bence yumurtlama görmüşsün canım değerlendirdin mi? bende 7. Gün gördüm yumurtlama şimdi kaldı beklemek çok sıkıntı

Bence yumurtlama görmüşsün canım değerlendirdin mi? bende 7. Gün gördüm yumurtlama şimdi kaldı beklemek çok sıkıntı
Hayırlı olsun ben 2 gün ilk gün akşam ertesi gün öğlen pozitifti değerlendiremedik sonraki gün catlamada degerlendirdik nasip bakalım

Hmm yakınız 25 Ağustos benim de senin var mı bir belirti ben çok kendimi kaptırmak istemiyorum ama kendimi çok dinliyorum ya
Al benden de okadar aşırı dinliyorum herkesin yorumlarını okuyorum bildiğin saplantılı bi hal aldı ya artık bu döngü. Dün test yapmak istedim negatifi görürüm diye yapmadım

Al benden de okadar aşırı dinliyorum herkesin yorumlarını okuyorum bildiğin saplantılı bi hal aldı ya artık bu döngü. Dün test yapmak istedim negatifi görürüm diye yapmadım
Aynıyız ya bende çok sabırsızım senin yumurtlama takvime göre erken mi oldu benim erken oldu

Şaşırdım ama yumurta takvimi ile aynı gün oldu ama yumurtlama masajı yaptım ondan mı denk geldi anlamadım
Pik mi denk geldi catlamamı belkide adetin duzenliyse ondandır benim belli olmuyor senin 5 günün kaldı heralde gününde mi yapacaksın test

Moralini bozma çok üsteledigimiz için duzenide bozuluyor biraz galiba akışına bırakmalıyız galiba bende olcam yazarım yine kendimizi çok kasıyoruz
Tamam canım senden haber bekliyorum. Normalimden 4 gün önce oldum nekadar da olsa takıyor ve üzülüyoruz bakalım herşey kısmet

Tamam canım senden haber bekliyorum. Normalimden 4 gün önce oldum nekadar da olsa takıyor ve üzülüyoruz bakalım herşey kısmet
Evet cnm bende pek umutlu değilim ama merak etmeden de edemiyorum tmm yazacağım sıkma canını öbür aya insallah

X