Ovulasyon Testi

Ayy ben adete 3 gün kala silik çizgiyle öğrenmiştim ama her insanda idrara geçme süresi farklı oluyor canım o yüzden sabredebilirsen adet gününü bekle bence
Adetim hâlâ yok normalde 28 29 gun döngüm. 4 5 gündür arada karın ağrım da oluyo. Yumurtlamayı 18. Gün gördüm o yüzden mi gecikti acaba adetim

Merhaba ben hamile kaldım 2. ay denememde. su an 7 haftalık hamileyim :) 6 hafta 2 günlükken alttan muayene yapıldı bebek kese goruldu ama kalp atisi duyulmadı, 8. hafta tekrar gideceğim. insallah sagliklidir.

Merhaba ben hamile kaldım 2. ay denememde. su an 7 haftalık hamileyim :) 6 hafta 2 günlükken alttan muayene yapıldı bebek kese goruldu ama kalp atisi duyulmadı, 8. hafta tekrar gideceğim. insallah sagliklidir.
Maşallah çok çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına alırsınkalp atışı duyulmadı diye endişelenme benim de öyle olmuştu 8. Haftaya yakın duymuştuk sağlıkla ilerlesin sürecin

Maşallah çok çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına alırsınkalp atışı duyulmadı diye endişelenme benim de öyle olmuştu 8. Haftaya yakın duymuştuk sağlıkla ilerlesin sürecin
Teşekkür ederim amin inşallah Vajinalda duyulması gerekiyor dediler o yüzden tedirgin oldum biraz. Siz karından mı 8 de duydunuz

Teşekkür ederim amin inşallah Vajinalda duyulması gerekiyor dediler o yüzden tedirgin oldum biraz. Siz karından mı 8 de duydunuz
Benim 6+3 te karından duyulmamıştı vajinal baktılar yine duyulmadı daha sonra 7+5 te gittim karından baktı yine duyulmadı oracıkta ağlayacaktım doktor vajinal bakalım dedi vajinalde duyulduilk haftalar kalp atışında böyle şeyler olabiliyor aklına kötü şeyler getirme inşallah sende duyacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…