Ovulasyon testi

kızlar selam. Ben cumartesi doktora gittim. Bi kaç gün içinde yumurtan çatlayabilir değerlendir dedi bende emin olmak için bugün ovülasyon testi aldım ve böyle çıktı. Pikte mi ? En koyu böyle mi olur. Ne zamana kadar testi yapmam lazım? 12. Günüm bugün. Biteli de 6 gün oluyor

Eklentiler

• 492BD6A0-1BF6-4DCF-95F7-AEA50F5DC5B4.jpeg
    168,9 KB · Görüntüleme: 48
Yumurtlama olmuş catlarsa siliklesmeye başlar t c den daha koyu pik yani degerlendirin canım

Ovulasyon testi için idrarı en az iki saat tutmak gerekir mi? Yoksa iki saat sadece sıvı alımına dikkat etmek için mi geçerli?
Geceden beri sıvı alımı olmadı ama bugün öğlen 1 saat 15dk tuttuğum idrarla yapmak zorunda kaldım. Test yine de geçerli mıdır?

Kesinlikle laboquıck öneriyorum canım
Merhaba adetimin 3. Günü böyle gözükmesi normal mi dün daha silikti innovita alacaktım benden önce eşim davranmış bu markayı almıs biz de meraktan deniyoruz ilk defa böyle koyu çıktı fakat adet dönemindeyim yumurtlama dönemi yaklaştığı İçin mi koyulaşıyor acaba

Eklentiler

• E29CB28A-D9AC-4026-B00D-EB817D1D601C.jpeg
    68,8 KB · Görüntüleme: 25
Gebelik testini ovulasyon testini cnm
Valla bana soruyorsan ben ovülasyon testini attım canım fakat kafam karıştı çok karışık işler bu dün silikti az önce yaptım koyu çıktı biraz daha adet dönemi bitmek üzere olduğu İçin mi koyulaşıyor acaba :)

Anldm canım adetene kaç gün kaldı

Reglsen nırmal zaten adetli iken vücutta lh hormonu yükse çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…