Ovulasyon testi

Butterfly193

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
2.676
1.032
Kızlar 6 aydır deniyoruz gecen ay hamile kaldım ama kimyasal oldu bu ay da adet oldum ovulasyon testi öneriniz var mı bı de ovulasyon testiyle denemk istiyorum çok istiyoruz

Kızlar 6 aydır deniyoruz gecen ay hamile kaldım ama kimyasal oldu bu ay da adet oldum ovulasyon testi öneriniz var mı bı de ovulasyon testiyle denemk istiyorum çok istiyoruz
instagramda minnakkurabiyeler diye bir sağlıkçı kadın var ordan almanızı tavsiye ederim ivilasyon testinizi çok güvenilir ve ürünleri mükemmel trendyolda da satışları mevcut innovita adı testin

31 Mart yumurtlama olmuş 1 nisan çatlamış canım
Merhabalar yorumlama şansınız var mı ilk kez kullanıyorum ovülasyon testi , 23 Şubat regl başlangıcı takvime göre 5 Nisan gösteriyor ama sizce pik olmuş mu yoksa daha koyu mu olması gerekiyor

Eklentiler

• image.jpg
    178,8 KB · Görüntüleme: 64
Merhabalar yorumlama şansınız var mı ilk kez kullanıyorum ovülasyon testi , 23 Şubat regl başlangıcı takvime göre 5 Nisan gösteriyor ama sizce pik olmuş mu yoksa daha koyu mu olması gerekiyor
Evet yumurtlama olmuş gorunuyor, degerlendırın ve silik t görene kadar devam edın ozaman catlamıs oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…