Ovulasyon testi

Esma571

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2023
30
6
30
Merhaba, geçen ay ovulasyon testine başladım kızlar. İki köyü çift kırmızıyı gördüm ve ertesi günde test yaptım. Test kısmı tamamen silindi.
Bu ay yaptığımda ise;
İki çift cizgiyi gördükten sonra ,ertesi gün yaptım test kısmı önceki günden daha az kırmızıydı. Üç gün tekrarladım ve hep kırmızılık vardı.tammen yok olmadı yani kırmızı. Ama geçen ay çift tam kırmızıdan sonra ertesi gün çizgi gitmişti. Acaba bunun anlamı nedir?

Bilgisi olan lütfen açıklayabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim

bazen 3 gün falan sürebiliyor pik, sonrasında silikleşti dimi

resim atsaydın canım net bir sey söylerdik.belki de tam yumurtlama olmamıştır.yada hemen çatlamamış olabilir.yani resim de netleştirirdik.

İlk defa konu açtım. Cevap vermekte bile uğraşıyorum kusura bakmayın. Hemen cevap gelince çok mutlu oldum. Çünkü insan bu gibi süreçlerde kendini yalnız hissediyor. İki köyü kirmizidan sonra , test çizgisi kırmızısı azalınca yumurtladim sandım ve testi üç gun sonra bıraktım..

Tamam işte yumurtlamışsınız, tamamen kaybolmaz 2. Çizgi. Silikleşir hafif kalır

Tamam işte yumurtlamışsınız, tamamen kaybolmaz 2. Çizgi. Silikleşir hafif kalır
Geçen ay ertesi gün bir anda gitmişti. Bu Ay cift kırmızıyı gördükten sonra üç gün üst üste test kısmı tamamen yok olmaynca acab dedim dölleme filan mı oluyor da bu sekilde oluyor.her şeyden mana çıkarıyor insan işte..

Benim kaç gündür bacaklarım ağrıyor sancım var ama şimdi de pik yapmış acaba bugün çatladı mı

Bu ay ki ikinci yumurtlamanz mı. Bazı kişiler iki kez yumurtlayabiliyormuş
İlk defa ovulasyon testi yapıyorum 56 gündür adet olmadım adet düzensizliğim var stres nedeniyle onun için bilmiyorum umuyorum da ortada bi yumurtlama olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…