Ovulasyon testi

Bayanmutluu

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
122
23
26
Kızlar malumunuz gebelik için uğraşıyoruz hep aynı konuları açıyorum çünkü ovulasyon testini ikinci denemem hiç bilgim yok testimi yorumlar mısınız yumurtlamanin iki gününü değerlendirdim ama çatlama olmadı sanirim alttaki iki tanede dün ve bugüne ait

Eklentiler

• IMG_20230309_184704.jpg
    IMG_20230309_184704.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar malumunuz gebelik için uğraşıyoruz hep aynı konuları açıyorum çünkü ovulasyon testini ikinci denemem hiç bilgim yok testimi yorumlar mısınız yumurtlamanin iki gününü değerlendirdim ama çatlama olmadı sanirim alttaki iki tanede dün ve bugüne ait
Merhaba, bende de 3 gün falan koyu çıkıyor. Yarın muhtemelen test silikleşir. Silikleşene kadar ve silikleştiği günü de değerlendirin

Merhaba, bende de 3 gün falan koyu çıkıyor. Yarın muhtemelen test silikleşir. Silikleşene kadar ve silikleştiği günü de değerlendirin
Peki sende çatlama oluyor mu canım ben onu anlayamıyorum yumurtlama var ve pcos var bende ona rağmen erken 14.gunde yumurtluyorum çatlamaz diye çok korkuyorum 🥺

Sizin attığınız teste göre en üstteki en koyu olan yumurtlama olmuş demek altında ki ikinci ise çatlama olmuş demek. Bende ayın 10 unda hem yumurtlama hem çatlama gördüm. 9 10 11 değerlendirdim. Sizde umarım değerlendirdiniz

Üstelik bende de pcos var.

Sizin attığınız teste göre en üstteki en koyu olan yumurtlama olmuş demek altında ki ikinci ise çatlama olmuş demek. Bende ayın 10 unda hem yumurtlama hem çatlama gördüm. 9 10 11 değerlendirdim. Sizde umarım değerlendirdiniz
Üç gün olan yumurtlamayi bi gün değerlendirdim bi gün ara verdim kandildi çünkü yine değerlendirdim ama çatlama dediğin kısmı degerlendirmemişim olmadı sandım yaa 🥺

Üç gün olan yumurtlamayi bi gün değerlendirdim bi gün ara verdim kandildi çünkü yine değerlendirdim ama çatlama dediğin kısmı degerlendirmemişim olmadı sandım yaa
Belki de tutmuştur. Bilemeyiz ki sperm içerde 3 güne kadar kalıyor. İçinizi ferah tutun bazı şeyler bizim elimiz de olmuyor

Belki de tutmuştur. Bilemeyiz ki sperm içerde 3 güne kadar kalıyor. İçinizi ferah tutun bazı şeyler bizim elimiz de olmuyor
Yorumun için sana çok teşekkür ederim💗 gerçekten içime su serptin inşallah sende,bende isteyen herkes evlat sahibi olur 🤲🏻

X