Ovulasyon testi

Hayır ben gebelikten dolayı demiyorum, bu şekilde yumurtalama oluyor mu onu merak ediyorum aslında, ard arda

canım bende gebeliğimi ovulasyonla öğrendim ama ,senin ki çok erken 4 ğünde belirti olmaz,pco varmı sende
Bildiğim kadarı ile yok çünkü ben doktora sık sık gidiyorum, tek tüpüm var diye biri dış gebelikten dolayı alındı bana hiç öyle bişey demediler. Sorun yok dediler yumurtalarinda,olsa derlerdi diye düşünüyorum

tamma canım at,stres yok belliki yaşında genç:)
Bende pcos var adet düzensizliği de var her adet gördüğümde lh takip ettim ama hep negatifti hiç pozitif görmrdim ama 2 aydır düzenliydi adetim geçen hafta tahmini adet zamanımdı ama olmadım atladı diye düşündüm pazartesiden beri 4 gündür lh testi pik gözüküyor sizce hamile olabilir miyim salı günü erken hcg yaptım negatif çıktı

Bende pcos var adet düzensizliği de var her adet gördüğümde lh takip ettim ama hep negatifti hiç pozitif görmrdim ama 2 aydır düzenliydi adetim geçen hafta tahmini adet zamanımdı ama olmadım atladı diye düşündüm pazartesiden beri 4 gündür lh testi pik gözüküyor sizce hamile olabilir miyim salı günü erken hcg yaptım negatif çıktı
canım benim bir ğün önce pik gördüm ertesi ğün gebelik pozitif çıkmıştı,sen yine kan ver bence, yada yumurtladın ,değerlendirdinmi?

canım benim bir ğün önce pik gördüm ertesi ğün gebelik pozitif çıkmıştı,sen yine kan ver bence, yada yumurtladın ,değerlendirdinmi?
Evet pik olan hergünü değerlendirdik elimde 4 tane test kaldı onları da yapıp öyle gideyim diyorum kasık ağrısı akıntı bel ayak ağrılarım falan çok var 2 haftadır ama olumsuz bişey duymaktan korkuyorum 3 yıl olacak bizim neredeyse

Evet pik olan hergünü değerlendirdik elimde 4 tane test kaldı onları da yapıp öyle gideyim diyorum kasık ağrısı akıntı bel ayak ağrılarım falan çok var 2 haftadır ama olumsuz bişey duymaktan korkuyorum 3 yıl olacak bizim neredeyse
Aynen canım onlarıda yap,sonra ken ver.ama ovulasyonda lj hormonu yükseliyor gebelikte

Ama bana
Testi yapmaya devam edin ovulasyon başlamamış. Düzenli adet görenler genelde adet başlangıcından itibaren 14. Ve 16. Günlerde yumurtlama görüyorlar. T çizgisini koyu renk görünce o günü ve sonraki 2 günü değerlendirin. Silikleşme olunca çatlamış oluyor
Ama bana bu şekilde olunca çatlamış demek oluyor dendi, tammi silikcikmasi lazim

X