Ovulasyon testi

ebrumsumsu

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2022
353
150
26
Kızlar selamlar, pocs hastasıyım adetimin 27. Günü 3 4 gündür beyaz şeffaf akıntım var ancak hiç pik görmedim sizce ne yapmam lazım görür muyum daha önce benim gibi olan oldu mu

E
Hiç pik görmeden mi tek çizgi çıkıyor
Evet hic pik gormedim simdi tekrar yaptim cok az t cizgisinde de cikti. Bugunku akintida daha opak beyazimsi bir akintim var. Test mi bozuk anlayamadm ya

Eklentiler

• 16693611299572946575538047791758.jpg
    16693611299572946575538047791758.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 24
E

Evet hic pik gormedim simdi tekrar yaptim cok az t cizgisinde de cikti. Bugunku akintida daha opak beyazimsi bir akintim var. Test mi bozuk anlayamadm ya
Pcos bende de var ama bilemedim
Adetleriniz düzenli midir
Bir dahakine laboquick marka test alın sanırım bu miratech
Ben bundan çok randıman alamadım zamanında

Pcos bende de var ama bilemedim
Adetleriniz düzenli midir
Bir dahakine laboquick marka test alın sanırım bu miratech
Ben bundan çok randıman alamadım zamanında
Adetim son 5 aydir düzenli . Evet sanirm soylediigniz markanin bu 3 defa kullandim 3 tanede biri bozuk cikti. Baska birsey aldim internetten ama henuz ulasmadigi icin elime eczaneden bunu almistim. Yumurtalari büyümetmek icin femara kullandim sali gunu biri 17 mm biri 15 mm olmus sizce bu yumurtalar catlar mi

Adetim son 5 aydir düzenli . Evet sanirm soylediigniz markanin bu 3 defa kullandim 3 tanede biri bozuk cikti. Baska birsey aldim internetten ama henuz ulasmadigi icin elime eczaneden bunu almistim. Yumurtalari büyümetmek icin femara kullandim sali gunu biri 17 mm biri 15 mm olmus sizce bu yumurtalar catlar mi
17 mm olandan umut var, bildiğim kadarıyla 18-20 mm olunca çatlıyor düzenli olursa diğeri de ondan 2-3 gün sonra çatlayabilir.
Böyle yumurta geliştirici ilaçlar çoğul gebelik şansını arttırıyor ikiz gibi. İnşaAllah gönlünüzce olsun 😍 hayırlısı sağlıklısı olsun. Ama doktor çatlatma İğnesi verdi mi kendi mi çatlar dedi

17 mm olandan umut var, bildiğim kadarıyla 18-20 mm olunca çatlıyor düzenli olursa diğeri de ondan 2-3 gün sonra çatlayabilir.
Böyle yumurta geliştirici ilaçlar çoğul gebelik şansını arttırıyor ikiz gibi. İnşaAllah gönlünüzce olsun 😍 hayırlısı sağlıklısı olsun. Ama doktor çatlatma İğnesi verdi mi kendi mi çatlar dedi
Ay ikizde olabilir ailede de var 😊 vermedi bu kadar buyuduyse catlar 2 3 güne dedi. Insaallah rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin. Doktor catlar dedi ama ben ovulasyonla yumurtla gunumu de testte goreyim dedim testte de göremeyince catlamadi mi acaba yumurtam diye düşünmeye başladım

Ay ikizde olabilir ailede de var 😊 vermedi bu kadar buyuduyse catlar 2 3 güne dedi. Insaallah rabbim isteyen herkesin gönlüne göre versin. Doktor catlar dedi ama ben ovulasyonla yumurtla gunumu de testte goreyim dedim testte de göremeyince catlamadi mi acaba yumurtam diye düşünmeye başladım
Bence siz testleri yapmaya devam edin ama sıvı almayın
Mesela en çok hormon salgılandığı saatler 3-4 arası diyorlar
3 te yapacaksanız 12-1 gibi son sıvıyı alın bırakın 3 e kadar içmeyin
O test doğru sonuç verir
Sipariş ettiğiniz marka ne bilmiyorum ama inşaAllah sonuç alırsınız

miratech bu marka eczaneden aldim mecburiyetten hic ama hic guzel degil. 3 tanede bir tanesi bozuk cikti diger ikisindede bisey cikmadi. Simdi internetren aldim bakalim o nasil olacak

X