Ovulasyon testi

bebisimolsun2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2022
94
23
27
Kızlar bnım adetim biteli 12 gün oldu ben dün ve bugun test yaptım ovulayson bu sekilde cıktı benım yumurtlamam olmus ve catlamıs olablir mi oyle olunca t cizgisi silik cıkıyor ya bi yardım edermisiniz

Eklentiler

• 5CE77972-6782-4BBD-A4A8-2BC9E7725358.jpeg
    5CE77972-6782-4BBD-A4A8-2BC9E7725358.jpeg
    126 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar bnım adetim biteli 12 gün oldu ben dün ve bugun test yaptım ovulayson bu sekilde cıktı benım yumurtlamam olmus ve catlamıs olablir mi oyle olunca t cizgisi silik cıkıyor ya bi yardım edermisiniz
Kullanmadım hiç ama bildiğim kadarıyla evet silik çıkınca yumurtan çatlıyor o gün ve ertesi günü değerlendiriyosunuz

Dunkide bu sekildeyse daha yumurtlama olmamıştır ki catlasn iki çizgide çok koyu olmalı sonraki gün biri siliklesmeli iki çizginin de çok koyu olduğu günü gördünüz mü ?

Dunkide bu sekildeyse daha yumurtlama olmamıştır ki catlasn iki çizgide çok koyu olmalı sonraki gün biri siliklesmeli iki çizginin de çok koyu olduğu günü gördünüz mü ?
Ben adetimin üstünden 12 gün gecti oyle yaptım gec yaptıgımı düşündüm o yüzden sordum bilmiyorum yanı yunurtlama olmus ve catlamıs olablir mi die

Aslında denemek için aldım ilk defa kullanıyorım gec kaldığımı fark ettim ondn sordum yumurtlama olmus ve catlamıs olablir mi diye cünkü cogu kişide yazıda videoda baktm bu sekild et cizgisi ailik olunca catlama olmus oluyırmus
Bu ay böyle dene olmazsa önümüzdeki ay regl bitince başlarsın 🙏

Denemeye devam edin siz genelde 14. Gün yumurtalama olur bazen 17 bazen 21. Günler çok belirsiz bu ayı tamamen bitirin ona göre hareket edersiniz pcoslular hep geç yumurtlar mesela 21. Gün genelde o yüzden elinizde test varsa denemeye devam edin birdahaki ay adet bittikten sonra 4-5 gün başlayın

Denemeye devam edin siz genelde 14. Gün yumurtalama olur bazen 17 bazen 21. Günler çok belirsiz bu ayı tamamen bitirin ona göre hareket edersiniz pcoslular hep geç yumurtlar mesela 21. Gün genelde o yüzden elinizde test varsa denemeye devam edin birdahaki ay adet bittikten sonra 4-5 gün başlayın
Oyle yapıcam smdi denemeye devam edicem peki yumurtlama zamanı gecti diyelim bu teste nasıl yansıycak sadece c çizgisi mi olucak testte

Oyle yapıcam smdi denemeye devam edicem peki yumurtlama zamanı gecti diyelim bu teste nasıl yansıycak sadece c çizgisi mi olucak testte
Hayır her zaman iki cezgide olacak testlerde çünkü vücutta o hormon her zaman bulunuyor yumurtlama da yükseldgi icin T çizgisi de c kadar kızarıyor burda önemli olan su çift çizgi her zaman çıkacak ama ne zaman iki çizgi de aynı koyulukta olursa ozmn yumurtalama gününüz ikisininde aynı koyuluktq olduğunu gördüğünüz de o günü ve sonraki 2 günü değerlendirin.

X