Ovulasyon testi

Nddnsn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2017
272
197
31
Merhaba kızlar, adetimin bugün 13. Günü test T çizgisi C çizgisi ile tam aynı koyulukta değil ama hemen hemen yakın yani testler mi sorunlu yapışım mı anlayamadım. Yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• Screenshot_20220719_121115.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 91
Merhaba kızlar, adetimin bugün 13. Günü test T çizgisi C çizgisi ile tam aynı koyulukta değil ama hemen hemen yakın yani testler mi sorunlu yapışım mı anlayamadım. Yardımcı olur musunuz?
Testi nasıl kullanıyorsunuz bende yeni sipariş ettim de

Testi nasıl kullanıyorsunuz bende yeni sipariş ettim de

Günde bir defa yapıyorum. Testi yapmadan iki saat öncesinden sıvı alımını bırakıyorum. Testi ilk idar ile yapma canım yapmadan. Sabah akşam şeklinde de yapabilirsin ama bence gerek yok.

cicekgil bildiğimiz stick testlerden ayrı ayrı paketlerde olanından öyle kalitesiz de değil, resimi screenshot yapıp yakınlaştırdım falan kalite düşmesi yaşadı

Bu ovulasyon testi bozuk mu acaba kontrol cizgisi belirgin değil

Eklentiler

• IMG_20220719_175333.jpg
    138 KB · Görüntüleme: 89
Bu ovulasyon testi bozuk mu acaba kontrol cizgisi belirgin değil
Genelde C çizgisi T çizgisinden her zaman koyu çıkar ama bu ikiside hayalet çizgi sıvı alımını testten iki saat önce bıraktınız değil mi? İdrar aralığı da bazen böyle yapabiliyor çünkü. Birde öyle yapıp başka testte deneyin bakalım yine aynı mı çıkacak.

Evet evet 3 saat önce bişey yiyip içmiyorum bben açık bıraktım ondan oldu heralde yumurtlama dönemim geçti gebelik varmı diye bakmıştım 2 side böyle olunca hamilelik olabilr mi diye düşünmedim deyil

dedigim gibi kalitesiz sanki. çünkü bunlarında sktarihi oluyor demekki bozulma ihtimali var. buda öyle bi paket olabilir

Yumurtlama günüm sanırım bugün kızlar dün değerlendirmiştim ama bugün de değerlendirsem mi acaba?

evet pozitif olmuş değerlendirin :) sağlıklı sperm 2-3gün yaşayabiliyo yani dünküde olur. yinede siz bilirsiniz
İlk çocuğumda eşimde ileri koşucular yavaştı kürdü falan öyle hallettik şimdi durumları nasıl bilmiyorum yine içiriyorum bir şeyler ama her gün denemeyede spermden dolayı cesaret edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…