Ovulasyon testi yumurtlamaya kadar her gün daha koyulaşması mı gerekli

Hayır daha geçen ay baktırdım vajinal muayane oldum hatta amh değerim biraz fazla pko mu dedim özellikle doktora hayır yok dedi sadece basit yumurtalık kistim vardı fsh lh hepsi iyiydi değerlerimin hepsine baktı
Hmm anladım. Benim Prolaktin yüksekliğim var. Bazı aylar yumurtlama olmuyor. Yani öyle bsey bile varsa endişe etme. Vücudumuz çok sistematik çalışıyor ama çok farklı şeyler de görebiliriz. Benim yumurtlama sorunum vardı ama 3 kez hamile kaldım. Hepsi de düştü ama. Yine de olmaz değil yani. Asla ama asla stres yapma. Relax ol

Hmm anladım. Benim Prolaktin yüksekliğim var. Bazı aylar yumurtlama olmuyor. Yani öyle bsey bile varsa endişe etme. Vücudumuz çok sistematik çalışıyor ama çok farklı şeyler de görebiliriz. Benim yumurtlama sorunum vardı ama 3 kez hamile kaldım. Hepsi de düştü ama. Yine de olmaz değil yani. Asla ama asla stres yapma. Relax ol
Benim prolaktin 11’di canım hiç hamile kalamadım ben yumurtlamayı da hala görmeyince korktum

Adetlerim duzenlidir ben yaptigim da gunden gune koyulasarak gidiyordu. Ama bunu ilk 3-4 gunden anlamak zor ben testleri yanyana koyunca yumurtlama gunune kadar git gide koyulasmis gibi oluyordu. Yumurtlamada kipkirmizi oluyor zaten. Sivi alimina ve 2 saat idrara cikmamamya ozen gosterin

Yok yok. Hiç bsey olmaz. Gönlünü ferah tut. Göreceksin inşallah yumurtlamayı
876BB969-7A88-4959-94CD-2A463B550EB8.jpeg

En koyu gördüğün gün yani C çizgisine yakın koyulukta olunca akşam tekrar test yapabilirsin canım benim öyle olmuştu. Sabah tam eşit değildi akşam tekrar yaptım tam koyu oldu. Ve ertesi günü çatlama olduğu için silikleşti. O akşam test yapmasam bu ay yumurtlama olmadı sanırım diye düşünürdüm göremezdim

Tekli olan 15. Gün sabah. İkili fotoda 15 yazan 15. Gün akşam bi şey yazmayan da 16. Gün

Eklentiler

• 3C94EBAE-50C2-44A0-B096-F5E63F3C40DD.jpeg
    3C94EBAE-50C2-44A0-B096-F5E63F3C40DD.jpeg
    71,3 KB · Görüntüleme: 29
  • 558FBD1B-06B0-42C0-8478-B9A43EA7AEEF.jpeg
    558FBD1B-06B0-42C0-8478-B9A43EA7AEEF.jpeg
    71,3 KB · Görüntüleme: 30
Bir önceki fotoda attın. Banada koyulaşmayacak gibi geliyordu birden koyulaştı

X