Ovulasyon testi

Kusura bakmayın söylediğiniz bir kısmı anlayamadım. Testten önceki son bir saat sıvı almıyorsanız, ilk idrar değilse muhtemelen yaklaşıyordur yumurtlama döneminiz. Çünkü kandaki şu seviyesi arttıkça t çizgisinin belirginliği artıyor
Hiç sıvı almadım testlerden önce hiç birinde ilk iki test silik çıktı ama bu testte t çizgisi diğerlerine göre daha belirgin çıktı 🙏🏼

Bakın böyle

Eklentiler

• IMG_20240828_214207_748.jpg
    IMG_20240828_214207_748.jpg
    107,6 KB · Görüntüleme: 33
selam kızlar bugun ovülden sonra 10. gün gösteriyordu 6 gün öncesine kadar erken test yaptım malesef negatif 😞 5inde hastalanmazsam doktorun dediği gibi kan vereceğim 10 gün erken test yapıp negatifken gebe olan var mı? Sanmıyorum ama işte insan isteyince zorluyor ☺️

Birde regli iken hangi hormonları veriyoruz pcos belası ile ugraşan arkadaşlardan tavsiye istiyorum. 13 ne randevu aldım devletten bu defa kendi doktorum başka şehirde ilk defa devlete gideceğim en azından regli olursam kan sonuçlarımla giderim hızlandırırım işleri biraz daha

image.jpg
Kızlar iki gündür ovülasyon testim bu şekilde ne durumdayım sizce? Her gün denemeli miyiz bu sonuca göre?

Birde regli iken hangi hormonları veriyoruz pcos belası ile ugraşan arkadaşlardan tavsiye istiyorum. 13 ne randevu aldım devletten bu defa kendi doktorum başka şehirde ilk defa devlete gideceğim en azından regli olursam kan sonuçlarımla giderim hızlandırırım işleri
Eki Görüntüle 3472799 Kızlar iki gündür ovülasyon testim bu şekilde ne durumdayım sizce? Her gün denemeli miyiz bu sonuca göre?
evet bence değerlendirin silikleşene kadar

Şu bile içildiğinde etki mi ediyor
Kaset testimizi her gün aynı saatte (sabah ilk idrarla yapılmaz ve akşam 21:00’a kadar da kalma testi yapmak için) ve yapmadan 1,5-2 saat önce sıvı alımını durdurarak yapman gerekiyor 5-6 damla idrar koyup 20 dk bekleteceksin.T en az c kadar olana dek her gün bu düzende devam etmen gerekiyor.

Mesajı aynen kopyaladım. Ayrıca bunu zaten burada da okumuştum. Başkaları da yazmıştı valla hatta yanılmıyorsam 1 saat önceden çorba bile içmeyin diye bir videosu vardı söylediğim sayfanın. YouTube dan baksana canım videolara

Hemen izliyorum çok teşekkür ederim canım ya böyle çıktı canım sıkıldı ağlayıp duruyorum bakip
Ağlama canım. Ağlanacak bişey yok. Kaç günde bir regl oluyorsun? Muhtemelen daha yumurtlama olmamıştır eğer 30 günde oluyorsan birde adet bitimi hemen başladın mi regl kaç gün sürüyor ? Yarın düzgünce yaparsın bişey olmaz

Ağlama canım. Ağlanacak bişey yok. Kaç günde bir regl oluyorsun? Muhtemelen daha yumurtlama olmamıştır eğer 30 günde oluyorsan birde adet bitimi hemen başladın mi regl kaç gün sürüyor ? Yarın düzgünce yaparsın bişey olmaz
Ya ilk defa yapıyorum bu testleri ve catlamam mi oldu degerlendiremedim sandım ağladım sinirden 🥺 regl basen duzenli bazen düzensiz oluyor bu ay 45 günün sonunda oldum 5 gün sürdü regl bitti ertesi gün hemen başladım testleri yapmaya hatta reglken kan da verdim horman testi için vs değerlerim çok güzel çıktı hiç bir sorun yok dedi doktor bu ay 45 gün de oldum ve 5 gün sürüyor regl

Ağlama canım. Ağlanacak bişey yok. Kaç günde bir regl oluyorsun? Muhtemelen daha yumurtlama olmamıştır eğer 30 günde oluyorsan birde adet bitimi hemen başladın mi

Ya ilk defa yapıyorum bu testleri ve catlamam mi oldu degerlendiremedim sandım ağladım sinirden 🥺 regl basen duzenli bazen düzensiz oluyor bu ay 45 günün sonunda oldum 5 gün sürdü regl bitti ertesi gün hemen başladım testleri yapmaya hatta reglken kan da verdim horman testi için vs değerlerim çok güzel çıktı hiç bir sorun yok dedi doktor bu ay 45 gün de oldum ve 5 gün sürüyor regl
30 günü geçkinse normali de yumurtlama olmamış olabilir bence henüz. Üzülmeyin lütfen kısmeti bu ay gelmekse bebeğinizin her şekilde gelecektir 🥹 siz aynı şekilde yapmaya devam edin.

X