Ovulasyon testi yumurtlamaya kadar her gün daha koyulaşması mı gerekli

Tam olarak öyle olmuyo hormon dalgalanmalari olabiliyor hele ben pkos olduğum için neredeyse pozitife yaklaşıp geri azaldığı da oldu. 1 gün önce falan baya belirgin oluyo ertesi gün pozitif
Benim iki güne falan olması lazım normalde 5-6 gündür yaptıklarım silikti bugün ki hepten silik çıktı moralim çok bozuldu:KK43:

Canım adetim bittikten 4 gün sonra başladım yapmaya 9.test falan bugün yaptığım ilk kez bu denli silik çıktı bende çok üzüldüm böyle olur mu normal mi daha önce kullananların görüşüne ihtiyacım var
Evet normal üzülecek bir şey yok reglinizin 17. veya 18. günü çatlamayı görürsünüz 😊 koyulaşma da 16. gün olabilir 😊

16 gün var :KK43: niye böyle oldu anlamadım :KK43:(
Benim de ara ara biraz koyulaşıp sonra açılıyordu. Ben de diyordum heralde yumurtlama olmayacak bu ay diye ama daha çok varmış adet gününüze her gün aynı saatte yapmaya gayret gösterin. Mutlaka görürsünüz yumurtlamayı 😊 stresten uzak durun lütfen. Düşünmeyin bu kadar. Zor ama ennnn önemlisi bu 😌

Benim de ara ara biraz koyulaşıp sonra açılıyordu. Ben de diyordum heralde yumurtlama olmayacak bu ay diye ama daha çok varmış adet gününüze her gün aynı saatte yapmaya gayret gösterin. Mutlaka görürsünüz yumurtlamayı 😊 stresten uzak durun lütfen. Düşünmeyin bu kadar. Zor ama ennnn önemlisi bu 😌
Hemde nasıl zor ilk kez yapınca sanırım ben yumurtlamıyorum dedim ne kadar üzüldüm :KK43:(

X