Ovulasyon testi yorumlamaya ihtiyacım var

Peki madem oyle olsun dun silikmesi sadece kafama takildi aslinda 26snda falan baya belirgin bi agri yasamistim sag yumurtami cok net hissediyorum agrisini rahatszlk verdgini ve biksc gune gecti buda catlama demekmiydi acaba
Yumurta tam olgunlğa erişmeyip çatlayablyor sağlksız olyor oda pcoslarda herşeh olablyor ben ilk pcos teşhisi konuldğnda 40 gün yumurtlma olmadı tam olacakken adet grldi her ay illa yumjrtlma olacak değl mesela kendi pik yapan testi gönderym yumurtlma böyle olması lszm bu testte sıvı tğketmne dikkat rtmedğm halde çıktı

Eklentiler

• IMG20201229165904.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 15
Bu 3 günü değerlendirememiş olsan da yumurtlamadan önceki 3 gün değerlendirdin mi çünkü 3 gün yaşıyorsun biliyorsun kuzum
O günleri değerlendirdim de tam koyu bir renk yakalayamadım önceki fotoğraftaki gibi adetime 14 gün kaldı. Hala pik yapamadım demek. Önceki ayda 50 gün gecikmişti bende bebek var diye ümitlenmiştim. Bu ay da öyle olursa yumurtlamada sorun var mı demek olur bu acaba. Doktor birşey yok normal demişti o zaman da bencgeç yumurtluyorum belki

Bence teste hala devam etmelisin çünkü kimileri adetinden bir gün önce de yumurtlayabiliyor belki senin de öyledir
Ben önceden takvime göre yapıyordum ama ben yanıltmış yumurtlama günüm 14. Ünden önceymiş. Adetim bittiği andan itibaren başladım ben ovülasyon takibine öyle yakaladım

Anladım öyle yapayım yakınımda danışacağım kimse yok ilk defa yapıyorum yardım etmen çok iyi oldu fikir sahibi oldum gerçekten teşekkür ederim

Anladım öyle yapayım yakınımda danışacağım kimse yok ilk defa yapıyorum yardım etmen çok iyi oldu fikir sahibi oldum gerçekten teşekkür ederim
Ne demek seve seve yeter ki herşey güzel olsun evlatlarımızı kucağımıza alalım
Birde bal tarçın çörek otu bunlarda yumurtaları kaliteleştiriyo Bilgin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…