Ovulasyon testi yardımmm

1 gün bile atlamaman gerekiyor 1 günde bile çatlayabilir anlayamazsın hergün yapmazsan
En alttan 3.yumurtlama oldu ama rengi o kadar koyu olmadı. Bazılarının tam koyu olmuyormuş sanırım

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-18-22-07-04-491_com.instagram.android-edit.jpg
    Screenshot_2024-07-18-22-07-04-491_com.instagram.android-edit.jpg
    115,6 KB · Görüntüleme: 32
Belki testin kalitesinden dolayı böyledir. Labaquick kullanmıştım ben . Doğru sonuç verdiğini düşündüm hep. Her gün işten geldikten sonra akşam 6-7 arasında yapıyordum testi. Bir gün sabah 8 de yaptım. Bayağ koyu çıktı . Akşam aynı koyulukta değildi. Bende ''3-5 saat sürüyor sanırım'' diye düşünmüştüm. Kullanma talimalatlarını tekrar okuyup, düzenli saatler de test yapmanızı tavsiye ederim. Netice de test yapıp da olumlu sonuç almayan az kişi var. Olumlu sonuç göremeyeceğinizi düşünüp, kendinizi yıpratmayın lütfen. Bu da bir sınav. Allah ne kadar istediğimizi sınıyor olabilir 😊 hepsi bir can için hazırlık. Allah yardımcınız olsun inşallah

Merhaba. Bana san yardımcı olabilir misiniz acaba? Tekli olanı az önce yaptım hala çatlamamış. NOrmal mi?
Evet canım çatlamış değerlendir mutlaka
İnşallah güzel haberler verirsin 🧿🙏🏻
Merhaba canım. Hatırladın mı sana sormuştum yumurtlama zamanı. Ben hala test yapmadım veya belli bi belirtim de yok. Yumurtlamadan sonra mı 14gün yoksa çatlamadan mı saymamız gerekiyor acaba ☺️

Mrb burda yumurtlama var biliyorum en alttaki de çatlama mi ?

Eklentiler

• IMG_20240720_132405.jpg
    IMG_20240720_132405.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 20
X