Ovülasyon Testi Yardım 🙏🏻

pokuhantes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2021
662
652
Kızlar merhaba ilk defa ovülasyon testi kullanıyorum yardımcı olur musunuz lütfen

Eklentiler

• IMG_1036.jpeg
    148,2 KB · Görüntüleme: 63
Canım bugünü değerlendirir. Yarın daha koyu da olabilir silinebilir de. Girmişsin yumurtlama dönemine

Kızlar ikili fotoğraftakilerden üstteki dünün, altındaki 2 gün önceden. Bugünkü ise 21 yazan. Koyulaşmak üzereyken silikleşti. Lütfen yardımcı olur musunuz? Bir de uygulamaya göre bugün ovülasyon günümdü,

Eklentiler

• IMG_20241021_165034.jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20241020_140606.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 20
Kullandığınız test Laboquick mi? Bende onu kullandım ve pik gördüm geçenlerde. Ama sizin dediğiniz gibi aşamalı koyulaşmıyor. Ben ilk yaptığımda koyuya yakındı pozitif zannettim hatta sonra iyice siliklesip bi anda pik yaptı. Yani teste devam edin pik günü mutlaka anlarsınız.

Döngünün kaçıncı günündesiniz?
Döngü adetle beraber hesaplanıyorsa 18, adet bitiminden hesaplanıyorsa 12. Günümdeyim bu konulara hala pek hakim değilim. Evet test laboquick. 2 lı olan fotoğrafta pik sandım ama koyulaşmadı silikleşti aksine. Dediğiniz gibiyse devam edeyim o zaman ben☺

Adetle beraber sayılıyor. Uygulama her zaman doğru günü vermiyor hele adetleriniz biraz düzensizse. Benim uygulamada bugündü adet günüm ama piki 3 gün önce 14. Günümde gördüm mesela. Ben de ilk defa test yaptım bu ay. Ha koyulaştı ha koyulasacak stres yaptı bende. Ama gördüm en sonunda

Eklentiler

• 1E10A508-FE69-4160-88D3-F58FAA8CA115.jpeg
    140,2 KB · Görüntüleme: 20
Son adet tarihimiz yakın o zaman. Benim 5 ekimdi.

Benim de pik günüm bugün uygulamaya göre. Belki de ilk defa ovülasyon testi yapıyorum diye stres yaptım bilmiyorum. Umarım kısa zamanda görürüm yoksa hem gebelikte testi çizgisi sorunu hem de ovülasyon testi çizgisi sorunu kafayı yiyebilirim

Haklısın gerçekten daha da stres yaptırıyor umarım görürsün bi an önce. Adet biter bitmez başladıysan teste piki kaçırmazsın.

Haklısın gerçekten daha da stres yaptırıyor umarım görürsün bi an önce. Adet biter bitmez başladıysan teste piki kaçırmazsın.
Evet biter bitmez başladım. İnşallah görürüm. Bir keresinde ovülasyon testine dair hiçbir şey bilmiyorken 1 tane alıp denemiştim. Ve direkt pik çıkmıştı. Şimdi her gün yapıyorum ama yok. İnşallah pik görürüm ve inşallah ovülasyon testi işe yarar bu ay da olmazsa çocuk düşüncesinden vazgeçeceğim :))

Uzun süredir düşünüyor musun? Umarım bi an önce dilediğin gibi olur. Daha önce pik görüp değerlendirdin de mi olmadı bende acaba güvenilir mi bu marka diye endişeyle aldım. Yorumları iyiydi ona güvendim.

Aslında 7 aydır düşünüyorum . İlk 2 ay tiroid değerim yüzünden olmadı son 5 aydır da hiçbir sorun yokken olmuyor. Siz ne zamandır düşünüyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…