Ovulasyon testi ! :( yardım 🥺💐

mgc0404

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2017
322
123
32
Arkadaşlar.21 Aralık'ta Regl oldum normalde duzensi benim adetim doktora gittim alttan muayene ettiğinde bı sknti görmedi.Hormin testi yaptırmanın zamanı geldi. Fakat bazen reglim 45 günü bile geçiyor. Geçen sene Şubat Mart Nisan da 30 günde bir regl oluyordum hiç sasmiyordu zaman :) bir iki gün oynuyordu. Ama Mayıstan beri çok ileri atıyor ve gebelik düşündüğüm için gebelik testini hangi tarihte yapacağımı bilmiyorum çünkü bat bilmiyorum ne yazık ki. :KK43: Geçen ay ovulasyon testini ilk defa kullandım t silik c koyuydu bir hafta falan böyle devam ettikten sonra t koyulasti. Değerlendirdik ama olmadı yumurtlamadan 14 gün sonra regl oldum. Ama bu ay ki ovulasyon testini inanın hiç anlamadım. Sanki bana çoğunda t - c kadar.koyu çıkıyor gibi geliyor. Ve hala regl olmadım hiç bir regl belirtisidir yok.hafiften göğüs ağrım başlıyor.bugun gebelik testi yaptım negatif. Benim hesaplama göre 28 ocakta pik yapmış. 28 inden sonra 14 gün sayarak mi gebelik testini yapacağım eğer regl olmazsam ama sanki son yaptığım testte de bı koyuluk var. İnanın ne yapacağımı şaşırmış haldeyim. Başına böyle gelen var mı . :KK43: Aşağıya ekliyorum
IMG_20210204_151715.jpg

Bence de 28 de pik yapmış ondan sonra 14 gün saymanız gerekiyor.. çünkü ondan sonra tutma ihtimali daha yüksek
Stres yapmayın , anormal bi durum görünmüyor bence

Bence de 28 de pik yapmış ondan sonra 14 gün saymanız gerekiyor.. çünkü ondan sonra tutma ihtimali daha yüksek
Stres yapmayın , anormal bi durum görünmüyor bence
Çok teşekkür ederim :) Umarım güzel bir sonuç alırım. Öyleyse çok erken yapmışım testi :)

Testler bekledikçe soluyor. 10 dakika sonra fotoğrafını cekin oyle takip edin bence. Ben oyle yapiyorum.

20210206_154311.jpg
Arkadaşlar bu gun böyle çıktı acaba çatlarmı bu gece ilişkide bulunsammi ilk kez yapiyorum deneyimim yok pek anlamıyorum sizce ne yapayim lütfen yardım

Kız öyle şey olur mu :) o zaman yumurtlama olmazsı hep silik devam ederdi..
Sen değerlendir de gerisi Allahtan kuzum 🥰🤷🏼‍♀️

İnşallah canım sen stres yapma sadece herşey yolunda inşallah değerlendirebilirsin
Sprem 72 saat canlı kalabiliyor zaten korkma o yüzden de ♥️🤲🏻 Rabbim hayırlısını versin

İnşallah canım sen stres yapma sadece herşey yolunda inşallah değerlendirebilirsin
Sprem 72 saat canlı kalabiliyor zaten korkma o yüzden de ♥️🤲🏻 Rabbim hayırlısını versin
20210207_125334.jpg
Canım buda bugun12 deki hali dün gece sabaha doğru ilişki yolda bu gun olmasmı dedim zaten sperm kalırsa bu gun çatladıysa etkilermi yoksa bu gece olsunmuki

20210207_125334.jpg

Canım buda bugun12 deki hali dün gece sabaha doğru ilişki yolda bu gun olmasmı dedim zaten sperm kalırsa bu gun çatladıysa etkilermi yoksa bu gece olsunmuki

Kizlar

ovulasyon takibiyle hamile kaldiysaniz catlama tarihini ve o testi saat kacta yaptiysaniz yazin cinsiyet hesaplamasi yapalim

X