Ovulasyon testi yapanlar bakabilir mi lutfen?

creamole123

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
152
49
28
Merhaba,

Pcos vae o yuzden yumurtlama ve reglim asiri duzensiz.
Bugunku testim en alttaki, aslinda yumurta aki akintim da var ama test cizgisi daha sonradan belirdi anlayamadim pik mi bu? Pik olunca kontrol cizgisiyle birlikte hemen beliriyormus sanirim idrara sokar sokmaz.
Sizde pik cizgisi nasil belirdi?
Tecrubelerinizi paylasirsaniz cok sevinirim iki farkli isikta ekledim

Eklentiler

• IMG_6405.jpeg
    114,9 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_6404.jpeg
    118,1 KB · Görüntüleme: 30
Merhaba canım ben de birkaç gündür hep bunu araştırdım, senin testin bence bugün pik. Benimki de burada gördüğün döngü günü 12’de yaptığım ikinci test, hep ilk çizgimin daha koyu çıkmasını bekledim ama aynı renk kaldı. Ertesi gün bir tık daha silikleşti o da son gördüğün iki test. Dün yaptığım test ise epey silik çıktı onu çekmedim ama çatlama olmuş Yani baya koyu olmadı sanırım farklı herkeste, ben de kendi pikimi bu ay bu şekilde öğrendim. Tecrübe oldu.

Eklentiler

• IMG_1817.jpeg
    112,6 KB · Görüntüleme: 24
Balim bugünü yarını obur günü degerlendirmeye calis pik gibo suan yarın daha koyulasir muhtemelen

Merhaba, döngü 12 yazan yerde ikinci test baya pik bence benim temmuz ayında pik olduğunda aynı renkti, daha koyu değildi gebelik olmuştu maalesef kimyasalla sonuçlansa da. Yani daha koyu olmak zorunda değil ama en azından aynı koyulukta olmalı. Çizgi iyice silikleşinceye kadar devam edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…