Ovulasyon testi üst üste kaç gün pozitif çıkar

aykaba

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2024
23
5
30
Acil bilgiye ihtiyacım varrr. Ovulasyon testi üst üste kaç gün pozitif çıkar? Benim bu şekilde çıktı normal mi sizce bu durum

Eklentiler

• IMG_8161.jpeg
    59,2 KB · Görüntüleme: 209
Acil bilgiye ihtiyacım varrr. Ovulasyon testi üst üste kaç gün pozitif çıkar? Benim bu şekilde çıktı normal mi sizce bu durum
Hormon testi baktırdın mı hormonlarla alakalı olabilir? Pcos olanlarda da görülebiliyor bende pcos var bende olmadı hiç olanlar varmış
Birde gebelik söz konusu ise devamlı pozitif çıkma ihtimali varmış

Hayır, yani doktora gittiğimde herhangi bir sorun olmadığını söylemişti. 1 buçuk ay önce gitmiştim ama

Iki seçenek var iki seçenekten ötürü bu şekilde çıkar birincisi pcos yani polikistik overseniz eğer. Ikincisi ise hamileyseniz böyle çıkar o yüzden pcos değilseniz lütfen gebelik testi yaptırın normalde bu şekilde olmaz ovulasyon testleri günlerce dediğim gibi sadece 2 seçenekte böyle olur. Umarım hamilesinizdir

İnşallah hamileyimdir yarın regli günüm ve bu akşam yine yaptım yine pozitif çıktı

Eklentiler

• IMG_8189.jpeg
    53,1 KB · Görüntüleme: 179
İnşallah hamileyimdir yarın regli günüm ve bu akşam yine yaptım yine pozitif çıktı

Hiç evde testiniz yok mu bi yapsanız. Ben hamile olduğunuzu düşünüyorum güçlendirmek istemem ama eğer polikistik over değilseniz ama öyle olsanız zaten bilirdiniz lütfen bana da haber edin merak ederim yarın bi kan verin ya da test yapın idrarda

Evde yok aslında vardı ben dayanamadım 4 5 gün önce yaptım negatif çıkmıştı yarın yine alıp yapıcam

Evde yok aslında vardı ben dayanamadım 4 5 gün önce yaptım negatif çıkmıştı yarın yine alıp yapıcam

Siz yarın ilk idrarla yapın sabah eczaneden alın unutmayın ilk idrarla gece yapılan test bile farrk ediyor. Ben yıllar evvel gece yaptım negatif cıktı sabah ilk idrarla silik çizgiyle öğrenmiştim kızımı

Yarın sabah erkenden yapıcam inşallah beklediğim gibi sonuç alırım çok teşekkür ederim çok

Pcos ise neden öıkar peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…