Ovulasyon Testi Sonuçlarımı Yorumlar mısınız?

rad

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2011
208
1
Arkadaşlar merhaba, adetimin 13. günü ovulasyon testlerini kullanmaya başladım, ilk gün ikinci çizgi çok silik çıktı. Sonraki 2 gün koyulaşmaya başladı ama hiç ikinci çizgi kadar koyu olmadı, bu 3 günden sonra testler silikleşmeye başladı. anlamadım, sizce yumurtlamış mıyım yoksa daha yumurtlamamış mıyım? aşağıdaki resme bakarak bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

Mrb ben de geçen ay aynı şeyi yaşadım..10 tane falan test yaptım ve çift koyu çizgiyi göremedim.Yumurta çatlamadı sanıyodum meğer geç yumurtlamışım..onu da doktoruma muayene için gittiğimde ultrasonda gördük..adetimin 21. günüydü ve çok şaşırdım..sende de böyle bişey olabilir canım sakın ovulasyon dönemin geçti diye çalışmaları bırakma:)))

Anladım canım, çalışmaları bırakmıycam sağol, peki benim asıl merak ettiğim senin silik çizgilerin de bu kadar koyu muydu? Yani ben de daha yumurtlamamışımdır değil mi? Çünkü geçtiğimiz günlerde ilişki yaşayamadık, yumurtlama günüm geçmiştr diye çok korkuyorum

Aynen resimdekiler gibiydi ve hiç çift koyu çizgi görmedim..Hatta topik açtım neden koyu çizgi göremiyorum diye...hoş aradığım cevabı bulamadım:)))sonra bıraktım galiba yumurtlama dönemim geçti diye..sonra doktor söyleyince sevindim..

Ayy çok sevindim canım ya, inşallah benimki de senin gibi olur. Peki sen yumurtladığın gün test yaptın mı? Çok soru soruyorum ama ilk defa kullandığım için merak ediyorum. Okuduğum konulardaki cevaplar da genelde tatmin edici olmuyor.

Yaptım cnm..daha öncekilerden daha koyuydu ama devam etmedim..keşkede etseymişim diyorum çünkü regl oldum ve bu ayda olmadı diye çok üzülüyorum..nasip değilmiş..inşl. sen bu ay güzel haberi alırsın:))

@mavisevda
inşallah canım, bu ay olmazsa artık önümüzdeki aylara bakıcaz :) sağlık olsun.

günaydın kızlar

ben kimyasal gebelik yaşadım geçen ay kan testlerimde 40-44,98-45 çıktı ve kanamayla son buldu

bu ay ilk defa idrarla yapılan ovulasyon testi kullanıyorum ama hepsi çift çizgi

yorumlamanız mümkün mü?

canım bende yeniyim bu işlerde bende ovulasyon testi alıp yapmaya başladım şu 4 gündür ancak seninkinler baya koyu çıkmış çalışmalara devam et bence 2. çizgin koyu yanı büyük ihtimalle yumurtlama günlerindesin :) ben daha o kadar koyusuunu yakalayamadım

tükürle olanında da var bende oda bugün eğrelti otu dolu anlamadım hiçbişii

ya yumurtla yumurtla bitmio (serophene kullanırken 3-4 adet yumurtluodum ama bu ay kullanmadım) yada biokimyasal gebelikten sonra hormonlarım saçmalamaya devam edio :)

ayrıca inşallah senin kafan bu kadar karışmaz bu testte ve bu ay bebişin gelir göbişe

ben 2 tane biokimyasal yaşadım 1,5 yıl önce olanda keseyi bile görmüştüm

bnmde 4 gün senin gibi çıktı cnm..salı çarşamba perşembe cuma 4 gün çift çizgiyi gördüm birdahada test yapmadım salı çarşamba ilişki oldu sat 2 haziran heyecanla bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…