Menopoz Ovulasyon testi silik cikip gebelik testi pozitif olanlar bakabiilirmisiniz

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

Esraa23

Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2020
105
43
30
Kızlar yardım adetim 5 gün gecikti gebelik testi yapmıyorum negatif çıkmasından korkuyorum ovulasyon testi de gün gün koyulaşıyor ovulasyon testi silik çıkıp gebelik testi pozitif çıkan var mı??

Pko varmi sizde eger varsa ovulasyon testlerinin yanlis cikma ihtimali yuksek benim adet gunume kadar hep koyu cikiyodu ama gebelik testim negatifti. Bence korkmayin ve gebelik testi yapin daha iyi olur

Pko varmi sizde eger varsa ovulasyon testlerinin yanlis cikma ihtimali yuksek benim adet gunume kadar hep koyu cikiyodu ama gebelik testim negatifti. Bence korkmayin ve gebelik testi yapin daha iyi olur
Evet canım pkoluyum ama pik olduktan sonra sililesti adetim geçtikçe koyulaşıyor haklisin canım test yapıp öğrenmek daha doğru

Evet canım pkoluyum ama pik olduktan sonra sililesti adetim geçtikçe koyulaşıyor haklisin canım test yapıp öğrenmek daha doğru
Aynisi bana da oldu bende pko luyum o yuzden soyledim bizde yumurta coklugu oldugu icin oyle gosteriyo benimde adet 10 gun gecikmistii surekli test yaptim o 10 gunde ovulasyon testi yani hatta gebelik testim silik cikti saglik ocaginda kan verdim negatifti

Idrar testim negatif canım ya sen hamile.kalabildin mi

Kızlar merhaba pko yok adetime 4 gün kala ovu testi yaptım fotoğraf ekliyorum yorum yapar mısınız

Eklentiler

• 3A9B1A55-FB6F-4AEE-B8DE-9B0EA0BFF8CE.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 180
Kızlar merhaba pko yok adetime 4 gün kala ovu testi yaptım fotoğraf ekliyorum yorum yapar mısınız
Canım bu testler ovulasyon için yapıldığı için adet yaklaşıncada koyulaşabiliyor ,pikleyip adet olanda var silik çıkıp gebe kalanda onun için ona güvenme hcg testi daha sağlam.

Adetime 9 gun var ovulasyon testi bugün yaptım böyle çıktı sizce hamile olabilirmiyim lütfen biriniz bana cevap yazsın

Eklentiler

• 20201018_155604.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 150
Adetime 9 gun var ovulasyon testi bugün yaptım böyle çıktı sizce hamile olabilirmiyim lütfen biriniz bana cevap yazsın
Kuzum o kişiden kişiye değişir ama dahaa çoook erken senin bundan bişey anlaman için.. adetine az bi süre kalsa değerlendirme yapabilirdik mesela ben 5 gün kala yaptım böyle çıktı yoktur falan derken adet günü normal test yaptım negatifti bekledim 10 gün sonra kanda çıktı geç döllenme bilmem ne dediler gerçi o süre zarfında 10 gün geçmesini beklerken idrar test yapmamıştım bida direk kanda öğreniyim diye ama onuda kaybettim 13 ünde malesef Rabbim kmseye yaşatmasın tez vakitte sağlıkla skıntısız kucaklarımız dolsun... Neyse işte kimisinde yumurtlama dönemi geçtiğinde böyle bi çizgi çıkması hamilelik oluyor kimisinde normal de de lh hormonu olduğu için böyle çıkıyor bazılarına göre pco belirtisi ve son olarak bazılarında ise çift yumurtlama oluyo anlıcağın değişir durumlar biz genelde adete 2 3 gün kala bu test çift çıkarsa gebelikten şüphe edip normal hcg testi yaptırıyoruz. Umarım Rabbim gönlüne göre verir inşAllah

Rabbim isteyen herkese nasip etsin bende araştırıp görünce deneyeyim dedim merak ıste adet günümü bekliyorum belirtilerde var aslında göğüs ucu kararması benek benek etrafında biseyler çıkmış hassalasti iyicene sag kasigimda şancı bacagimda belimde agri ve devamlı değil ama son 4 gündür beyaz sac kremi kıvamında ara ara akintim oluyo bide gaz sancisi yaşıyorum 2 gündür bi umut iste benimkisi 5 yıldır bekliyorum her ay

Amin inşAllah canım anlattıkların aynı benim belirtilerime benziyo inşAllah hamişsindir sağlıklıca müjdeyi bizede verirsin.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…