Ovülasyon testi psikolojimi bozdu

Evet senin? Belirtin birşey varmı 9 gün var regle gerçide. Ne zamandır deniyorsunuz benim 2. Ayım daha
Benimde 2. Ayım 😄 belirtili yok . Bu ay ümidim yok yumurtlama görmeyince 😄 yalnız söylemiş miydim hatırlamıyorum 2 yaşında çocuğum var onda da belirtili olmamıştı ilk ay hamile kalmıştım . Kaç yaşındasın canım

Benimde 2. Ayım 😄 belirtili yok . Bu ay ümidim yok yumurtlama görmeyince 😄 yalnız söylemiş miydim hatırlamıyorum 2 yaşında çocuğum var onda da belirtili olmamıştı ilk ay hamile kalmıştım . Kaç yaşındasın canım
Ben 33 yaşındayım benimde 4 yaşında bir oğlum var. Bende pik görmeeyince umidim kalmadı ama iyide değerlendirdik😬bilmiyorum napucuuu

Eklentiler

• BFFCB50B-7CB7-4E91-AB58-367B11A07029.jpeg
    BFFCB50B-7CB7-4E91-AB58-367B11A07029.jpeg
    80,1 KB · Görüntüleme: 11
Ç
Tam pik göremedim canım maalesef. Testim bitti 😄 artık adet olursam o gün yeni sipariş veririm . Sende durumlar ne
Bende pik göremeden testim bitti. Ama adet olursam yeni test alcam ben dusundumde pek sıvı alımına dikkat etmedm sanırım ya çay içip yarım saat 45 dk snra test yapıyordm. Bu sefer saat kesicem sıvıyı. Hangi marka alcaksın

Bende pik göremeden testim bitti. Ama adet olursam yeni test alcam ben dusundumde pek sıvı alımına dikkat etmedm sanırım ya çay içip yarım saat 45 dk snra test yapıyordm. Bu sefer saat kesicem sıvıyı. Hangi marka alcaksın

Hahaha sen eşittir ben 😁 birde saatlerine dikkat etmedim ben. Hangi marka kullanıyorsun

Hahaha sen eşittir ben 😁 birde saatlerine dikkat etmedim ben. Hangi marka kullanıyorsun
Marka olarak bu innovatşon mı alsam labaquick mi alsam binmiyorum kaset testler net pik oluyor gibi kararsızım

X