Ovülasyon testi pozitif çıktığı aynı günde hemen negatife döner mi? Neden olur?

QueenM77

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2022
135
46
26
Arkadaşlar ben adetimin bittiği günden bu yana ovülasyon testi yapıyorum bugün pazar günü adetimin 13.cü günüydü. Bugün pozitif çizgiyi gördüm saat 16.00 da. Ondan sonra dışarı çıktık misafirlikteydik eve geldik şimdi ve yine testi tekrarladım ama bu süre zarfında lavabo ihtiyacımı gidermedim dolayısıyla saatlerdir beklemiş idrarla testi yaptım. Sonuç negatif yani tek çizgi çıktı. Sormak istediğim şey şu, bugün pozitifi görmüşken nasıl hemen saatler içinde negatife döner? Normalde ben 2 gün boyunca çift çizgiyi görürdüm orda. Biz eşimle bebek istiyoruz. Eğer yumurtam çatladıysa biz bugünü değerlendiremedik değil mi İlk defa böyle birşeyi görüyorum. Neden hemen negatife dönmüştür ki? Bi yumurta saatler içinde hemen nasıl çatlar

İnsagramda bİr gebenin günlüğü diye sayfa var, youtube kanalı da var. Onun bahsettiğinden anladığımı söylersem yumurtan çatlamış testi bırakmalısın ama ilişki bir kaç gün daha devam etmeli.
İstersen sende bir bak kadının anlatımı daha iyi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…