Ovulasyon testi nasıl kullanılır

Caresiolmayancare

✳ 🎀 𝒜𝓈𝒶𝒻&𝒜𝒹𝒶 🎀 ✳
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2022
355
202
28
Merhaba ovulasyon testi almayı düşünüyorum
Ama hiç kullanmadım adetten kaç gün sonra kullanılır kaç defa. Kaç kutu alınmalı? Ve çıkan çizgiler ne anlam ifade ediyor
Bilenler yardımcı olabilir mi?

Not/ konum ve sorduğum soru dışında hiç bir yorum istemiyorum.. Cevap verenler için şimdiden teşekkür ederim

Nasıl olsa boşanmıyorsunuz bu muhteşem kocadan, doğurmaya devam edin tabi belki bağlarsınız eve :) adam sırbistanda başkasıyla evlenmeye kalkarsa kucağında çocuklarla kalacan kapıda ama sen bilirsin tabi başka yorum istemiyorsun senin hayatın :) olan çocuklara oluyor.

Kutularda açıklama yazıyor, çizgilerin açıklaması da yazıyor.Testi beklenen ovulasyon zamanından birkaç gün önceden kullanmaya başlayıp pik gördüğün günleri ovulasyon olduğunu anlayıp değerlendiriyorsun.

:) eşim yurt dışına gitmekten vazgeçti. Şimdi hala doğudayım. Bir kaç aya önceden bulunduğumuz şehire yerleşeceğiz tekrardan. Bunu oturup konuştuk:) şimdi ev bulmak için oradaki akrabalarımızdan haber bekliyoruz
Eşim çocuk için eve bağlanacaksa hiç bağlanmasın. Evden uzak biri değil. Sadece işin içine para girince herşey değişiyor. Bu konuyu konuştuk ve hallettik.

Regli bittikten 5 gün sonra ovülasyona başlıyorsun ilk idrar olmucak, her gün 2 saat sıvı alımına dikkat ederek aynı saatte yapmanız gerekiyor, 3 de yapacaksanız hergün pik görene kadar 3de yapmanız gerekiyor bu çok önemli, sıvı alımına kesinlikle bırakmalısınız yoksa seyrelttiği içim idrarınızı yanlış sonuç verebilir ve o ayı yakmış olursunuz

Bugün 8 gün oldu regl biteli kaçırmış oldummu? Ve pik ne demek oluyor? Vede sıvı alımına sadece günde 2 saatmi dikkat etmeliyim çünkü ben aşırı su içerim

Bugün 8 gün oldu regl biteli kaçırmış oldummu? Ve pik ne demek oluyor? Vede sıvı alımına sadece günde 2 saatmi dikkat etmeliyim çünkü ben aşırı su içerim
Bazı kişiler regl biter bitmez yumurtlar, kaçırıp kaçırmadığınızı bilemem bunu yapıp öğrenebilirsiniz.

Pik demek C çizgi kadar T çizgininde Aynı koyulukta olması demek, yani yumurtlama olduğunu söylüyor, bunu yakaladığınız zaman 1 gün dolu 1 gün boş birliktelik olması gerekiyor.

Su alımı 2 saat kesilmesi lazım ki doğru sonuç alasınız. Bunu sabah kaldığınız diyelim ilk idrarınıza çıktınız, bu ilk idrardan sonraki idrarınızla yapabilirsiniz (sıvı tüketmeden)

Vazgeçtim zaten

Çocuğu kendisi istedi lütfen tekrar okuyun

Rest çekip aileme döndüm tabiki. Onlarda beni geri gönderdiler

Haklısınız tabiki. Kapattım konuyu ben kafamda ve belirttim de

Ben boşanmayı defalarca denedim istedim söyledim ama..... Tehdit etti yani bunu yapmaya cesaret edemedim.. Keşkeeeee boşanmayı istese

Artık istemiyorum.
3 gün öce kafanda bitirmiştin 3. çocuğu

Trendyolda çoklu paketler satılıyor bir paketin içinde 2 tane kit oluyor. 20 li paketi aldım hatta 5 kutu kenarda duruyor. Markası Laboquick olanı denedim memnun da kaldım. C ve T yeterli oranda eşit çıktığında hatta T çizgisi C çizgisine göre daha koyu olduğundan yumurtan istenilen olgunluğa gelmiş çatlamaya hazır demek o şekilde takip edip günleri değerlendirmen gerekiyor. Her gün tekrarladığında çizgi koyuluğunu kaybettiği zaman yumurtan çatlamış demek, benim buradan değindiğim bilgiler bunlardı ..
Çook keyifli kesinlikle öneririm keşke ben ilk aylar yapsaydım 4. Denememizde uyguladım

Eşim bugün aldı 5li test. 5 yeterli olurmu ya.

Konu dışında cevap vermenizede konu benle ilgili olduğu için sizde karar veremezsiniz maalesef. Ve eğlence için sorduğum yada paylaştığım konuların eğlence içeriği içerdiğini düşünmüyorum. Ama eğlence anlayışınız buysa mutlu olacaksınız görmezden gelebilirim canım. :)

hadi bakalım canım bol şans inşallah kocanı eve bağlayabilirsin dualarım seninle ikiz üçüz olsun amin.

hadi bakalım canım bol şans inşallah kocanı eve bağlayabilirsin dualarım seninle ikiz üçüz olsun amin.
Duanızı ve temennizi kendinize saklamanızı rica ediyorum. Çünkü kocamı eve bağlamamı hayal dünyanızdan ürettiğiniz için öyleyse yada değilse bağlamaya çalışmıyorum. Bunun için temenniye ihtiyacımda yok:) hoşçakalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…