Ovulasyon Testi Kullanmadan Hamile Kalanlar :)

Ya yaşı büyük insanlar bana bunu çok söyledi regl bitimi tutuyor falan diye
valla bende tuttu hatta ben reglden 4 gün önce yüksek bir değerle öğrendim hamileliğimi. dedim kesin bi hata var olamaz yani reglden hemen sonra sonra doktorum da değeri duyunca direkt erken yumurtlamışsın dedi Allahım isteyen herkese benim gibi en güzel anda nasip etsin inşallah

Tebrik ederim, sağ salim kucağınıza alın inşallah amin amin en doğru zaman da inşallahhh

masallah masallah ya <3

en azından hamile kalabiliyorsunuz öyle düşünün 3 buçuk aylık minik bir kızım var çok şükür

en azından hamile kalabiliyorsunuz öyle düşünün 3 buçuk aylık minik bir kızım var çok şükür
allah bagislasin masallah :) herkes oyle soyluyor kalabiliyorsun diyor ama gel de anlat bunu beyne ama evet kullanmiyorum bakalim neler olacak, buradan gordum bu arada ben de ovulasyon testlerini oncesinde ne olduguna dair bir fikrim yoktu, dusukten sonra 2 ay denedik olmadi sonraki ay buralarda geziyodum neden olmuyor diye bulurum belki diye o testleri gordum mantikli geldi aldim

hic yapmamak en dogrusu, cok tesekkurler kiziniza saglikli omurler olsun insallah <3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…