Aile Planlaması Ovulasyon testi kullananlar?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Arkadaşlar bugün ovulasyon testi sipariş ettim . Eşimle bebek düşünüyoruz sizce işe yarar mı kullanip memnun kalan var mı aranızda ?
Ben kasım aralık ayında kullandım bir gebenin günlüğünden almıştım Aralık ta nasip oldu hamile kaldım ancak kalbi durdu kürtaj oldum şimdi bugün adet oldum tekrar sipariş verdim hemen başlicam bitince inşallah rabbim yine nasip eder siz hangi marka test aldınız

İnan bende pik göremedim en koyu günleri değerlendirdim ama yinede lh hormonumuzmu çok değil acaba tam koyu olmuyor

Ben 19. Günde gördüm iki koyu çizgiyi. Artık umudum yoktu, ama baya baya 2 koyu çizgi vardıgec yumurtlama oldu galiba.

Eklentiler

• 20200329_133809.jpg
    20200329_133809.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 22
Kizlar merhaba yardimci olur musunuz, 13. Gunu degerlendirdik sadece. Yumurtlama olmus mu sizce ondan bile emin degilim gerci. Gecen ay da boyleydi acaba bir sorunum mu var?
11 12 13 u ve hatta 14 u degerlendirmeliydin, 11 ve 12 de yumurtlama olmuş 13 te çatlama gibi duruyor

Ben kasım aralık ayında kullandım bir gebenin günlüğünden almıştım Aralık ta nasip oldu hamile kaldım ancak kalbi durdu kürtaj oldum şimdi bugün adet oldum tekrar sipariş verdim hemen başlicam bitince inşallah rabbim yine nasip eder siz hangi marka test aldınız
Bende İNNOVİTA marka ovulasyon testi aldım canım

Merhaba kızlar lütfen banada yardımcı olun bende geçenlerde gebelik testi yaptım birşey çıkmadı adet düzensizliği var tarlusal kullanmaya başladım burda ogrendim ovulasyon testini hemen aldım deneme amaçlı iki gün önce yaptım silik bir çizgi çıktı ilacı kullanmaya devam ettim ama bugün kasıklarımda çok ağrı vardı tekrar ovulasyon testi yaptım bu sefer biraz daha belirgindi ilaç kullanmayı bırakayım mi yumurtlama zamanı mı acaba ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun
15870678789981880140787.jpg

Merhaba kızlar lütfen banada yardımcı olun bende geçenlerde gebelik testi yaptım birşey çıkmadı adet düzensizliği var tarlusal kullanmaya başladım burda ogrendim ovulasyon testini hemen aldım deneme amaçlı iki gün önce yaptım silik bir çizgi çıktı ilacı kullanmaya devam ettim ama bugün kasıklarımda çok ağrı vardı tekrar ovulasyon testi yaptım bu sefer biraz daha belirgindi ilaç kullanmayı bırakayım mi yumurtlama zamanı mı acaba ne yapmalıyım lütfen yardımcı olunEki Görüntüle 2620792

Merhaba ilaci hic bilmiyorum ama sagdaki teste gore yumurtlama olmak uzere sanki. Bence hem testi yapmaya devam edin hem de gun asiri degerlendirin. Hayirlisi olsun sizin icin

X