Aile Planlaması Ovulasyon testi kullananlar?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Hilossskk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2020
80
25
23
Arkadaşlar bugün ovulasyon testi sipariş ettim . Eşimle bebek düşünüyoruz sizce işe yarar mı kullanip memnun kalan var mı aranızda ?

Laboquick kullandım canım ilk idrarla yapmıyosun. Sıvı alımını kesip 2 saat sonraki sıkışık idrarla yaptım. Hergün aynı saatte yaptım merak ettiğin başka bişey varsa yardımcı olurum

Buranın mesaj bölümü varmı ordan yazayım açıkçası yeni evliyim pek fikrim yok bilgilendirmen çok iyi olurdu

İnşaallah bendede işe yarar ilk denemem olucak
Ins. Olur su icme test yapmadan once iliski sonrasi hemen kalkma banyo falan yapma tuvalete gitme en az yarim saat yat birde birgun iliski olsun birgun olmasin sperm kalitesi icin

Laboquick kullandım canım ilk idrarla yapmıyosun. Sıvı alımını kesip 2 saat sonraki sıkışık idrarla yaptım. Hergün aynı saatte yaptım merak ettiğin başka bişey varsa yardımcı olurum
pik olmak yumurtlamakmi demek oluyo 🙈 bende yeni siparis ettimde😊 pik gunumu iliski yoksa sonraki gunler mi

Ben de bu ay ilk defa kullandım bugün adet olmam gerekiyordu olmadım ama test negatif cıktı. Adet olmazsam 2 gün sonra tekrar test yapicam

Ben ilk kez bu ay kullandım, t çizgisi bi gün hafif koyu bi iki gün silik bi gün yine köyü cıktı, c kadar koyuhiç görmedim, hala yapmaya devam ediyirum ama bilmiyorum 😳

Ben de bu ay ilk defa kullandım bugün adet olmam gerekiyordu olmadım ama test negatif cıktı. Adet olmazsam 2 gün sonra tekrar test yapicam
Erken gebelik testi var onlar bi tık daha doğru sizin bu süreçte, en iyisi bekleyin bi kaç gün öyle yapın, inşallah olur ❤

Erken gebelik testi var onlar bi tık daha doğru sizin bu süreçte, en iyisi bekleyin bi kaç gün öyle yapın, inşallah olur ❤
Burda erken gebelik testlerinin yanılttığını okumuştum idrarda pozitif kanda negatif gören çok olmuş o yüzden hiç kalkışmadım o ise. Açıkçası çok da üzülmedim bu ay da olmazsa bir süre ara vermeyi düşünüyorum

Burda erken gebelik testlerinin yanılttığını okumuştum idrarda pozitif kanda negatif gören çok olmuş o yüzden hiç kalkışmadım o ise. Açıkçası çok da üzülmedim bu ay da olmazsa bir süre ara vermeyi düşünüyorum

Allah hayırlısını versin ortalık da virüsten kırılıyor, bakalım hakkımızda hayırlısı canim

Ben ilk kez bu ay kullandım, t çizgisi bi gün hafif koyu bi iki gün silik bi gün yine köyü cıktı, c kadar koyuhiç görmedim, hala yapmaya devam ediyirum ama bilmiyorum 😳
İnan bende pik göremedim en koyu günleri değerlendirdim ama yinede lh hormonumuzmu çok değil acaba tam koyu olmuyor

Kizlar merhaba yardimci olur musunuz, 13. Gunu degerlendirdik sadece. Yumurtlama olmus mu sizce ondan bile emin degilim gerci. Gecen ay da boyleydi acaba bir sorunum mu var?

Eklentiler

• 20200327_164929.jpg
    20200327_164929.jpg
    196 KB · Görüntüleme: 54
X