Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Kizlar selam,
Benim testlerimede bir yorum yaparmisiniz
Alttaki tek resimdeki 13. Gunum yani bugun cikan sonuc.
10.11.12. Gunlerde iliski oldu, bugunde gerekirmi? 11.gun deli gibi kasik agrim vardi, sizce negun catlamistir.

Eklentiler

• 2018-02-02 14.05.48.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 485
  • 20180203_161739.jpg
    831,4 KB · Görüntüleme: 93
Kizlar selam,
Benim testlerimede bir yorum yaparmisiniz
Alttaki tek resimdeki 13. Gunum yani bugun cikan sonuc.
10.11.12. Gunlerde iliski oldu, bugunde gerekirmi? 11.gun deli gibi kasik agrim vardi, sizce negun catlamistir.
10 gun koyu canim 12 silik muhtemeln 11 gun gec saatte catlamis iyi degerlendirmissin bugüne artik keyfinize gore takilin insallah tutar.

Bence de pik 10. Gün olmuş ve 11'de de çatlama olmuş muhtemelen. Heyecanlı bekleyiş başlasın :)

Tesekkurler canim yorumun icin. 10 ve 11 gunkuler birbirine yakin cikmisti kararsizdim hangisi pozitif diye. Ilk testi 10.gun yapmistim zaten oncesini bilmiyorum iliskide yok.. insallah tutturmusuzdur

cmrts sabah 11 de ovulasyon testim buydu.Galiba erken yumurtluyorm ben..Adetimin 4.günüydü cünkü

Eklentiler

• IMG_2605.JPG
    20,8 KB · Görüntüleme: 432
cmrts sabah 11 de ovulasyon testim buydu.Galiba erken yumurtluyorm ben..Adetimin 4.günüydü cünkü

Adetliyken testi yapmana gerek yok canim bittikten sonra dongun kac gunse tahmini yumurtlama gunune yakin baslaman lazim teste. Suan testi ters tutuyorsun test cizgisi silik, yumurtlama henuz pek mumkun degil.

Adetliyken testi yapmana gerek yok canim bittikten sonra dongun kac gunse tahmini yumurtlama gunune yakin baslaman lazim teste. Suan testi ters tutuyorsun test cizgisi silik, yumurtlama henuz pek mumkun degil.
yok zaten benim amacım yumyumu kaçırmamak,acaba biter bitmez mi baslıcak diye yapmıştım.

Kizlar ben de bu ay ovulasyon testine basladim benm adetim de cok duzenli degil ama ortalama 32 gunde oluyorum yani yumurtlama donemim 18. gun gibi birsey oluyor, simdi attigim resimler silik ama size zahmet bakip yorumlasaniz bugunu degerlendirsem mi? Yumurtlama gunu daha da koyulasrmi onu mu beklesem bu arada bugun 16. Gun

Kuculttum ama olmadi neyse dedigim gibi hepsi cok silik zaten, gittikce koyulasir mi
Testin pozitif sayılması için test çizgisinin en az kontrol çizgisi ile aynı koyulukta olması gerekiyor. Bazı kadınlar gün be gün çok silikten koyuya doğru değişim görebiliyor, bazısı (mesela ben) hep silik görüp pat dşye sadece bir tane koyu yakalayabiliyor...

Kizlar merhaba. Bunlarda benim ovulasyon testlerim. 25 27 ve 29 nisanda iliski oldu. Sizce sansim varmi

Eklentiler

• 20180429_162835.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 437
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…