Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Canım çok sağol cevap için Evet dün baktım tekrar silikleşmişti ama dün hiç bişey olmadı sadece çift çizgi olduğu gün oldu. bide sol kaşığımda batma var bu belirti olamaz dimi psikolojik muhtemelen
dün de

piskolojiktir canım o kadar erken olmaz belirti :) inşallah kalmışsındır bana yine yaz :) hayırlısı olsun

Evet evet o zaman olmuş biz bı gün önce denemistik sonra nöbete girdi eşim devamı gelmedi ama bizim minnak saklanmış köşeye herhalde bırakmamış peşini
aynı benim ki gibi olmuş ben de öyle oldu çift çizgi gördüğüm gün gecesi değerlendirdim ertesi gün nöbete gitti eşim diğer gün geldiği sabah yapmıştık kaçmasın diye ama olmuşmuş :) hayırlı olsun çok sevindim dikkat et kendine

Sağol canım teşekkür ederim dikkat ediyorum dinleniyorum hep

Merhaba kızlar bende hamileyim testle önce denemiştik ama olmamıştı kısmet bu ayaymış. Rabbim isteyen herkese en kısa sürede nasip etsin inşallah

Canm senin adina sevindim bi ben kaldim sanirim banada ismimle dua eder misin rica etsem
Tamam canım ediyorum. Kafaya takma biz kaç aydır korunuyoduk bu ay da yumurtlama günümü hesapladım o günler uzak durduk ama nasipte varmış oldu çok şasırdım. Çok düşünme bi yerde gördüğüm kadarıyla düşününce beyin süt hormonu salgılıyomuş oda bebeği engelliyomuş. Başka şeylerle kafanı doldur

Sadce bunu dusunurken buluyorum cogu zaman kendimi 5.kez adet oldum gecenlerde smdi yine yumurtlama zamanlarimdaym ve ister istemez bunun bilincindeym ama test kullanmyrm 2 kez denedm onunla olmaynca biraktm sen bu ay biraktn ve hamile mi kaldn hemen cok sevndm :)

rahmin yeni alışıyordur canım takma kafana çok eli kulagindadir nasip olur yakin zaman da

TAm bıraktımda sayılmaz yumurtlama günümde 4 gün yaklaşmadık birbirimize bebek planını ileri armıştık ama Rabbim şimdi uygun görmüş. Anlıyorum ben seni bende 2 ay çok istemiştim gecem gündüzüm o olmuştu nasıl takılmıvak bende bilmiyorum

Ne guzel bebisin gelivermis sana gozunayndn canm banada olcakms gbi gelirdi hep su son iki aydir artk hic olmcakms gbi geliyo

Ne guzel bebisin gelivermis sana gozunayndn canm banada olcakms gbi gelirdi hep su son iki aydir artk hic olmcakms gbi geliyo
Bende isteyip olmayınca öyle sanmıştım bide pco var kiloda almıştım çok ümidim kalmamıştı hersey Allah tan namazını kıl hep dua et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…