Ovulasyon testi ile hamile kalanlar?

Kızlar bu ay ovulasyon testi kullandım adetlerim düzenli ama psikolojik etkilenmeyle önceki ay geç yumurtlamışım. Bu ay tam 14. Günde iki koyu çizgi yakaladım. Yumurtlama günü öncesi ve sonrası beraberlik oldu ama sorum şu ki meraktan yine testleri sürdürdüm hep çift çizgi çıkıyor hiç negatif görmedim. Testlerde bozuk değil.

Merhaba arkadaşlar ben bugün ilk kez ovulasyon testi aldim yaptim iki çizgide gayet net cıktı normalde 28 günde çok düzenli adet görüyorum 6 aydır korunmuyorum ocak ayında düşük yaptim sonra 2 ay bekledim klomen ovitrelle denemesi iki yumurtaya rağmen sonuç negatif bu ay tüp bebek merkezine gittim hormonlar normal vaginal usg sulu usg ve üç gün önce hsg hepsi çok çok normal esiminde herşey normal doktor gülümseyerek git 6 ay sonra olmazsa gel dedi bende meraktan ovulasyon testi yaptim bugün adet 12.gun gayet net iki çizgi bugün birliktelik oldu yarın da olmalimi

Merhaba kizlar ilk defa ovulasyon testi yaptim sizce bgn ovulasyon gunun mu tecrubeli arkadaslar fikir verebillirmisiniz

Eklentiler

• IMG_7038.PNG
    181,3 KB · Görüntüleme: 447
Kızlar bugün testi yaptım baya koyulaştı fakat tam koyumu karar veremedim bi bakarmısınız

Eklentiler

• IMG_3355.JPG
    28,6 KB · Görüntüleme: 254
Kızlar sizce durum nedir bı bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_20170526_120621-min.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 362
dün yaptığın test çok belirgin çıkmış dünü degerlendirmişssindir inşallah dün bügün yarın ı değerlendirmeni öneririm 25.05 yaptığın saat 6 da olan
Dün sabah oldu diye akşamı boş geçtim bugün ve yarın değerlendiricem inşallah canım

Bebegin kiz mi merak ettim ? Hamile kalmissin :) bende cizgiden sonra ilskiye girdm oglum olacakmis. Ymurtlama gnunden snra ilskiye girenin erkek olma ihtimali yuksekmis oyle duydum. Snnkinide merak ettim :)

mrh kızlar bende ovulasyon testi kullanmaya başladım. t çizginin en koyu olduğu gün ve silikleştiği ertesi günü değerlendirdim.sonraki günde iyice silikleşti ama değerlendirnedim.bu testlerde yanılma var mıdır sizce.birde en iyi test hangisidir.ben loboquik kullandım.inş güzel sonuçlar alırız

Kızlar merhaba bu dünkü test sonucum sizce pozitif mi bugünde yapmalı mıyım?

Eklentiler

• IMG_2688.JPG
    21 KB · Görüntüleme: 185
Benim kini de yorumlar mısınız dün yaptım silikti sadece bu çizginin çıktığı gün birliktelik oldu tutar mı sizce?
evet canım çıkmış çizgi sonra ki gün de baktın mı çizginin koyuluğuna ben çizgi çıktığı geceyi değerlendirdim Rabbim de nasip etti oldu ertesi gün olmadı ertesi sabah yapmıştık bide inşallah olur canım neden olmasın :)

bende bu ay takip ettim kırmızıya yakın 9 haziran 10 haziranda(yumurtlama günüm) biraz daha koyu idi 11 haziranı değerlendirdik bekliyoruz bakalım. şu cinsiyet mevzusunu doğru anladım sanırım. aslında yumurtlamadan önce çalışanların kız olmasının sebebi X kromozomu daha çok hayatta kalıyor Y kromozomu daha çabuk ölüyor. ve vücuda hangi sperm önce gelirse ona öncelik veriliyor sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…